گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3183
تاریخ :1398/02/24 ساعت 09:07:08
تعداد بازدید: 1386
آمريکا هر خطايي کند تمام امکانات آنها در خليج فارس منهدم مي شود
email pdf word plus minus reset color
فرمانده نيروي دريايي سپاه پاسداران گفت: اگر خطايي از دشمن رخ بدهد در مرحله اول تمامي امکانات آمريکا در منطقه مورد هدف قرار مي گيرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش  مهر، سردار عليرضا تنگسيري  در جمع خبرنگاران در واکنش به جنگ رواني آمريکا و حضور ناوها در خليج فارس، بيان داشت: آمريکا با جنگ رواني سعي در ايجاد ترس و التهاب در بين ملت ايران است و سعي دارد از طريق جنگ رواني به اهدافي که مدنظر دارد برسد. ناو آبراهام چندين بار به خليج فارس آمد و رفت داشته است و هيچ موردي ندارد.

وي عنوان کرد: 40 سال در مقابل دشمنان ايستادهايم و دشمنان در اين مدت با حربههاي مختلفي از جمله در سالهاي2003، 2007 و 1993 با ايجاد ناامني در عراق و افغانستان سعي در ايجاد ترس در دل ملت ايران داشتهاند. در اين سالها اوج حضورشان در خليج فارس بود ولي مبت ايران نترسيدند و شعار مرگ بر امريکا را سردادند.

سردار تنگسيري با بيان اينکه دشمن سعي در ايجاد جنگ رواني در منطقه دارد، اظهارداشت: اينگونه رفتارهاي رواني از سوي آمريکا در منطقه نقشه راه ايران را براي حضور در دريا را مشخص کرده است و ملت ايران يقين داشته باشند که هيچ اتفاقي نخواهد افتاد.

وي با اظهار اينکه متأسفانه برخي خودفروخته هاي داخلي با فشارهاي اقتصادي که به مردم وارد ميکنند به نوعي به اين جو رواني کمک ميکنند. تاکيد کرد: بدانند جمهوري اسلامي ايران در آمادگي کامل بسر ميبرد و اگر خطايي از دشمن رخ بدهد در مرحله اول تمامي امکانات آمريکا در منطقه مورد هدف قرار ميگيرد و قطعاً اين خطا را نميکنند.

فرمانده نيروي دريايي سپاه پاسداران تاکيد کرد: حضور ما حضوري با معنا، محکم و با صلابت است.

وي با بيان اينکه مطمئناً مردم ما از اين برهه بوجود آمده عبور خواهند کرد، ابرازداشت: دشمنان تا کنون بلوفهاي زيادي زدهاند و بارها حرفشان تغيير کرده است. دشمنان بدانند جوانانا اين مملکت آمادگي کامل براي دفاع از مرزها را دارند و دشمنان هيچ غلطي نخواهند کرد.

سردار تنگسيري تصريح کرد: مقام معظم رهبري فرمودند که جنگ نميشود و تنها ميخواهند فشار بياورند که مذاکره کنيم و مذاکرهاي که به نفع دشمن باشد هيچ وقت اتفاق نخواهد افتاد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3183
تاریخ :1398/02/24 ساعت 09:07:08
تعداد بازدید: 1386
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی