گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3148
تاریخ :1397/12/08 ساعت 08:43:47
تعداد بازدید: 1526
حريم شهر بندرعباس ساماندهي مي شود
email pdf word plus minus reset color
سرپرست فرمانداري بندرعباس گفت: ساماندهي ورودي هاي شهر بندرعباس نياز به يک عزم جدي دارد و بايد همه دستگاههاي مرتبط با کمک صنايع غرب با وظيفه اي که براي آنها مشخص مي شود براي ساماندهي و زيباسازي حريم شهر بکوشند.

عکس اصلی خبر

به گزارش دريافتي،جلسه بررسي مسائل و مشکلات حريم شهر بندرعباس به رياست عزيزاله کناري سرپرست فرمانداري و با حضور مديران کل دستگاههاي مرتبط ، شهرداري بندرعباس و مجموعه صنايع غرب تشکيل گرديد.

سرپرست فرمانداري بندرعباس اظهار داشت: ورودي هاي شهر بندرعباس وضعيت مطلوبي ندارند و لازم است  دستگاههاي مرتبط با همکاري صنايع غرب ساماندهي حريم شهر بندرعباس  را  در کوتاه ترين زمان متحول سازند و باعث رضايت مندي مردم و کساني که به شهر ما سفر مي کنند، شوند.

وي در ادامه افزود: به زودي طرح زيباسازي حريم شهر بندرعباس با محوريت يکي از دستگاههايي که تعيين خواهيم کرد آغاز مي گردد تا در فرصت باقي مانده از سال 97 بتوانيم چهره حريم شهر را تغيير دهيم و مردم بتوانند بهره لازم را از فضاي بوجود آمده ببرند.

نماينده عالي دولت در شهرستان بيان داشت: جمع آوري زباله و نخاله هاي ساختماني و ايجاد يک فضاي سبز مناسب از کارهايي است که بايد به سرعت در ورودي هاي شهر بندرعباس انجام گيرد.

عزيزاله کناري در پايان تصريح کرد: با توجه به نزديک بودن به ايام نوروز ، بخشداران در شهرها و روستاهاي بخش خود پيگيري کنند تا نظافت ، بهداشت و درمان ، نصب بنر راهنماي مسافران نوروزي جهت بازديد از جاذبه هاي گردشگري در روستاها ، تامين روشنايي پارک و معابر در دستور کار قرار گيرد تا بتوانيد بهترين خدمات را به مردم و  مهمانان نوروزي ارائه دهيد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3148
تاریخ :1397/12/08 ساعت 08:43:47
تعداد بازدید: 1526
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی