گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3366
تاریخ :1398/12/21 ساعت 12:29:16
تعداد بازدید: 380
مدعي العموم خواستار ساماندهي فوري دستفروشان بندرعباس شد
email pdf word plus minus reset color
دادستان عمومي و انقلاب مرکز استان هرمزگان با ابلاغ دستور قضايي خطاب به شهردار بندرعباس، رئيس مرکز بهداشت، فرمانده انتظامي شهرستان و رئيس پليس راهور استان از آن ها خواست نسبت به ساماندهي دستفروشان و همچنين خودروهاي عرضه ميوه و ساير اقلام خارج از چارچوب واحد صنفي و اماکن بهداشتي و ممنوعيت عرضه قليان به سرعت اقدام و نتيجه را اعلام کنند.

عکس اصلی خبر

مجتبي قهرماني دادستان عمومي و انقلاب مرکز استان هرمزگان با ابلاغ دستور قضايي خطاب به شهردار بندرعباس، رئيس مرکز بهداشت، فرماندهي انتظامي شهرستان و رئيس پليس راهور استان از آنها خواست نسبت به ساماندهي دستفروشان و همچنين خودروهاي عرضه ميوه و ساير اقلام خارج از چارچوب واحد صنفي و اماکن بهداشتي و ممنوعيت عرضه قليان به سرعت اقدام و نتيجه را اعلام کنند.

دادستان بندرعباس با بيان اينکه در پي شيوع ويروس کرونا، لزوم اتخاذ تدابير پيشگيرانه و مقابله اي به منظور صيانت از بهداشت عمومي و حفظ جان شهروندان ضرورتي اجتناب ناپذير است، اظهار کرد: يکي از تهديدات مهمي که هم اکنون در شهر بندرعباس وجود دارد عرضه قليان در نوار ساحلي و فعاليت دست فروشان عليالخصوص عرضه کنندگان ماهي، ميگو، ميوه و ساير اقلام در مناطق مختلف به ويژه اطراف بازار ماهي فروشان است.

وي با اشاره به اينکه اين قبيل اقدامات سلامت جامعه را هدف گرفته و متأسفانه دستفروشان در بدترين و غير بهداشتي ترين شرايط ممکن اقدام به عرضه آبزيان و ساير مواد خوراکي ميکنند، تصريح کرد: در راستاي صيانت از بهداشت عمومي و حفظ حقوق عامه با هدف جلوگيري از گسترش بيشتر ويروس و تحميل خسارات و آسيبهاي جبران ناپذير بعدي دستور ساماندهي دستفروشان و خودروهاي عرضه ميوه و ساير اقلام خارج از چارچوب واحد صنفي و اماکن بهداشتي و ممنوعيت عرضه قليان صادر شده است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3366
تاریخ :1398/12/21 ساعت 12:29:16
تعداد بازدید: 380
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی