گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3255
تاریخ :1398/07/16 ساعت 10:54:52
تعداد بازدید: 246
اجراي طرح «هر مسجد يک حقوقدان» در هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
رئيس کل دادگستري استان هرمزگان از اجراي طرح هر مسجد يک حقوقدان در بندرعباس و ديگر حوزه هاي قضايي اين استان خبر داد.

عکس اصلی خبر

علي صالحي صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در بندرعباس با اشاره به اجراي طرح هر مسجد، يک حقوقدان در استان هرمزگان اظهارداشت: به موجب اين طرح، حقوقدانان با حضور در مساجد و ميعادگاه هاي نمازجمعه به آگاهي بخشي و پاسخ گويي به سوالات قضايي و حقوقي شهروندان مي پردازند.

وي افزود: اين طرح در حال حاضر در مساجد شهرستان بندرعباس و ديگر حوزههاي قضايي  اين استان در حال اجرا است.

رئيس کل دادگستري هرمزگان يادآور شد: به موجب اين طرح، با همکاري ائمه جمعه و جماعات و هيأت امناي مساجد؛ حقوقدانان ، قضات و مسئولان قضايي بر اساس اولويت ها با حضور در مساجد و محلات مختلف، نسبت به آموزش همگاني مسائل قضايي و حقوقي به شهروندان اقدام ميکنند.

صالحي در ادامه بيان کرد: طرح قاضي مدرسه نيز کماکان به طور جدي با همکاري اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان و به منظور ارتقاي سطح آگاهيهاي حقوقي دانش آموزان و شناخت آسيبهاي احتمالي در مدارس استان درحال اجرا است که بر اساس آمار مورد استقبال دانش آموزان و والدين آنها قرار گرفته است.

وي گفت: مقرر شده تا در سال جاري، اين طرح ساماندهي و گسترش يابد و دوره هاي آموزشي به تناسب اولويتبندي جرائم و مناطق پرخطر برگزار شود.

رئيس کل دادگستري استان هرمزگان اضافه کرد: با هماهنگي اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان و به منظور آگاهي بخشي به دانش آموزان در خصوص عواقب خشونت و بزهکاري نيز طرح هاي مختلفي در حال اجراست.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3255
تاریخ :1398/07/16 ساعت 10:54:52
تعداد بازدید: 246
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی