گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2892
تاریخ :1396/09/13 ساعت 09:00:11
تعداد بازدید: 114
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان: فعالیت‌های فرهنگی هرمزگان دچار موازی‌کاری و روزمرگی است
email pdf word plus minus reset color
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان از شناسایی 13 نقطه آسیب‌پذیر در بندرعباس خبر داد و گفت: فعالیت‌های فرهنگی هرمزگان دچار موازی‌کاری و روزمرگی است.

عکس اصلی خبر

 به گزارش فارس، حجت‌الاسلام علی اکبر انصاری‌راد در نشست با مدیرکل فرهنگی، رسانه و فناوری‌های نوین سازمان تبلیغات اسلامی و مدیران ادارات با بیان اینکه  استان هرمزگان به عنوان یکی از استان‌های محروم کشور و پایتخت اقتصادی ایران به‌شمار می‌رود، اظهارداشت: هرمزگان دارای 13 شهرستان و جمعیت تلفیقی تشیع و تسنن است.

وی با تاکید بر اینکه جزایر ابوموسی و تنب کوچک و تنب بزرگ بر اهمیت و موقعیت مهم و استراتژیک استان هرمزگان می‌افزاید، اظهار کرد: با توجه به شرایط حساس و استراتژیک استان، باید طبق برنامه از پیش تعیین‌شده حرکت کرد و برنامه‌محور بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان همچنین تصریح کرد: علیرغم ارائه کمک‌هایی از سوی مناطق آزاد قشم و کیش در برخی مواقع به مردم، این مناطق، آسیب‌هایی را برای استان هرمزگان درپی دارد.

انصاری‌راد به مشکلات عدیده شهر بندرعباس نسبت به دیگر شهرستان‌های استان اشاره کردو از شناسایی 13 نقطه آسیب‌پذیر در این شهر خبر داد و افزود: این مناطق به لحاظ فرهنگی و اجتماعی بسیار حساس بوده و با مشکلات فراوانی در حوزه فرهنگی و اجتماعی دست و پنجه نرم می‌کنند. وی با بیان اینکه در دیگر شهرستان‌های هرمزگان، آسیب‌های فرهنگی اجتماعی کمتری نسبت به بندرعباس وجود دارد، گفت: تبلیغات اسلامی هرمزگان از میان پنج آسیب جدی مدنظر مقام معظم رهبری، بر روی سه آسیب اجتماعی اعم از اعتیاد، طلاق و مفاسد اجتماعی متمرکز شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان در ادامه، تعریف برنامه‌ای جامع و مدون برای مقابله با آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی در مناطق شناسایی‌شده را راهکاری مناسب برای کاهش آسیب‌های اجتماعی عنوان کرد و گفت: با ارتباط و تعامل سازنده با وزارت کشور شاهد تحقق این مهم خواهیم بود.

انصاری‌راد همچنین، دستیابی به شاخص‌های از پیش تعیین‌شده را نیازمند اجرای نقشه راه دانست و تاکید کرد: به منظور خروجی مناسب و تحولات عظیمی در حوزه فرهنگی اجتماعی باید بر اساس نقشه راه حرکت کرد. مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان در پایان تاکید کرد: علیرغم اینکه فعالیت‌ها و امکانات در اختیار باید منجر به نتایج خوبی در حوزه فرهنگی اجتماعی شود اما متاسفانه در حوزه فرهنگی، علاوه بر موازی‌کاری و روزمرگی‌ها، شاهد اتلاف و هدررفت منابع هستیم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2892
تاریخ :1396/09/13 ساعت 09:00:11
تعداد بازدید: 114
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی