گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3004
تاریخ :1397/04/13 ساعت 09:18:49
تعداد بازدید: 188
تغییر نام واحدها و عوارض جغرافیایی استان هرمزگان براساس دلیل علمی انجام شود
email pdf word plus minus reset color
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: بررسی و تغییر نام های واحدها و عوارض جغرافیایی استان باید دلایل قانع کنند، منطقی و علمی داشته باشد در غیر این صورت تغییر نام لازم نیست.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در نشست کارگروه نامگذاری و تغییر نام واحدها و عوارض جغرافیایی استان هرمزگان، بر رویکرد علمی این کارگروه تاکید کرد و بيان داشت: باید کارگروه نامگذاری و تغییر نام واحدها و عوارض جغرافیایی استان با رویکرد علمی پیش رود و گزینه های مدنظر به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرند.

وی به نیاز تغییر نام برخی از روستاها و شهرستان های استان اشاره كرد و افزود: باید شورای روستاهایی که نیازمند تغییر نام هستند در جریان این تغییر از سوی کارگروه نامگذاری و تغییر نام واحدها و عوارض جغرافیایی استان باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اضافه کرد: همچنین صورت جلسه ای از سوی شورای روستای مربوطه در خصوص تغییر نام به کارگروه ارسال شود چون اعلام نظر شورای روستا در این کارگروه الزامی است و بدون نظر اعضای شورا به عنوان نمایندگان مردم تغییری صورت نخواهد پذیرفت.

اکرمی به رویکرد در تغییر نام شهرستان ها توسط کارگروه نامگذاری و تغییر نام واحدها و عوارض جغرافیایی استان اشاره و اظهار کرد: شهرستان ها نیز به منظور تغییر نام باید طرح توجیهی به این کارگروه ارایه کنند و دلایل تغییر نام به همراه مستندات مشخص از سوی شهرستان تحویل کارگروه گردد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بر ضرورت بررسی همه جانبه در کارگروه نامگذاری و تغییر نام واحدها و عوارض جغرافیایی استان تاکید کرد و گفت: باید اعضای این کارگروه از موضوعاتی که قرار است در کارگروه نامگذاری و تغییر نام واحدها و عوارض جغرافیایی استان مطرح شود مطلع و زمان مورد نیاز برای بررسی آنها داشته باشند.

وی بر حساسیت این مهم تاکید کرد و افزود: باید نام گذاری و تغییر نام ها در استان به صورت علمی و منطقی صورت گیرد و در این روند نیز باید تمامی موارد قانونی مدنظر قرار گیرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3004
تاریخ :1397/04/13 ساعت 09:18:49
تعداد بازدید: 188
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی