گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2960
تاریخ :1397/01/27 ساعت 09:02:02
تعداد بازدید: 168
برگزاری گردهمایی دبیران ستاد اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
یکصد و پنجاه ویکمین گردهمایی دبیران ستاد اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان هرمزگان با حضور حجت الاسلام و المسلمین فروزان نژاد مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان به میزبانی بهزیستی هرمزگان برگزار شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ در این گردهمایی که با دستور کار ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در سال 96 برگزار شد ، حجت الاسلام و المسلمین فروزان نژاد با تبریک پیشاپیش عید بزرگ مبعث و اعیاد گذشته و پیش رو در دو ماه مبارک رجب و شعبان ؛ با اشاره به اهمیت میلاد باسعادت حضرت ولی عصر،امام زمان (عج) در فرهنگ دینی و مذهبی شیعیان ، خواستار اهتمام ویژه اعضا برای بزرگداشت و برگزاری باشکوه جشن های این میلاد مسعود در تمام استان شد.

مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان در ادامه به اهمیت دو نعمت ارزشمند (( امنیت و معیشت و رفاه مردم )) اشاره داشت وتصریح کرد : اگر به این دونعمت آسیبی وارد شود کشور ، نظام ، انقلاب و مذهب دچار آسیب خواهدشد پس لازم است این دو نعمت را تاپای جان حفاظت و حراست کنیم.

وی گفت : در این بین امنیت در اولویت قرار دارد که بحمدالله به برکت انقلاب اسلامی و حاکمیت ولی فقیه ، کشور ایران در بین همه کشورها به ویژه کشورهای خاورمیانه سرآمد است.

حجت الاسلام و المسلمین فروزان نژاد به توطئه های دشمن برای ایجاد ناامنی و تجزیه کشور اشاره داشت و گفت : ملت ایران باید هوشیار باشند و تحت تاثیر فضای مسموم تبلیغاتی دشمنان قسم خورده ایران قرار نگیرند.

وی در ادامه از میان مثلث شوم دشمنان علیه انقلاب اسلامی ، آل سعود را ننگی برای دنیای اسلام و مسلمین دانست و نابودی این رژیم منحوس را به برکت میلاد باسعادت امام عصر (عج ) آرزو کرد.

مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تاکید بر قدردانی از امنیت موجود ، به مدیران توصیه کرد در خدمت رسانی هرچه بیشتر و بهتر و ایجاد رفاه و معیشت مردم بیش از پیش کوشا باشند.

در این گردهمایی همچنین حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین رازمند دبیر شورای فرهنگی بهزیستی هرمزگان ضمن خیر مقدم به حاضرین ، به ارائه عملکرد فعالیت های انجام گرفته بهزیستی هرمزگان در راستای اجرای تفاهم نامه سازمان بهزیستی کشور و ستاد اقامه نماز استان در سال 96 پرداخت.

در پایان از سه نفر از روسای فعال ادارات بهزیستی شهرستان ها با اهدای لوح و هدیه تجلیل شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2960
تاریخ :1397/01/27 ساعت 09:02:02
تعداد بازدید: 168
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی