گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3043
تاریخ :1397/06/21 ساعت 09:13:20
تعداد بازدید: 93
ايستادگي و مقاومت رزمندگان ايران اسلامي در دفاع مقدس ريشه در قيام عاشورا دارد
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان گفت: رزمندگان دفاع مقدس از قيام امام حسين (ع) الهام گرفتند و ايستادگي و مقاومت رزمندگان ايران اسلامي در دفاع مقدس ريشه در قيام عاشورا دارد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومي استانداري هرمزگان، دکتر فريدون همتي در نخستين نکوداشت ملي پيشکسوتان جهاد و مقاومت در دفاع مقدس كه در گلزار شهداي بندرعباس برگزار شد، عنوان كرد: رزمندگان دفاع مقدس از قيام امام حسين (ع) الهام گرفتند و ايستادگي و مقاومت رزمندگان ايران اسلامي در دفاع مقدس ريشه در قيام عاشورا دارد.

وي ادامه داد: محرم و صفر روح مقاومت و اميد را در بين مردم دوچندان و حضور گسترده مردم در مراسمات اين دو ماه، دشمنان ايران اسلامي را مايوس مي کند.

استاندار هرمزگان افزود: در دوران دفاع مقدس انگيزه هاي معنوي به رزمندگان سپاه اسلام روح و جان مي بخشيد و راه را براي ايستادگي آنان هموار مي کرد.

همتي با بيان اينکه بزرگترين پيشرفت هاي انقلاب اسلامي در سختيها بدست آمده است، تصريح كرد: پيشرفت هاي ايران اسلامي در طول چهل سال پس از انقلاب اسلامي در سايه مقاومت بدست آمده است.

وي با بيان اينكه امروز هم با وحدت و همدلي مسئولان مي توانيم تحريمهاي اقتصادي دشمنان را به فرصت تبديل کنيم، اظهار داشت: همه دستگاه ها و نهادها در شرايط تحريم در کنار مردم هستند و براي رفع نيازهاي اساسي مردم بسيج شده اند.

در اين مراسم از پيشکسوتان هشت سال دفاع مقدس در استان هرمزگان تجليل و قدرداني شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3043
تاریخ :1397/06/21 ساعت 09:13:20
تعداد بازدید: 93
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی