گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3039
تاریخ :1397/06/17 ساعت 09:18:57
تعداد بازدید: 97
ريشه آنهايي که خواستار خاموش کردن شعله جمهوري اسلامي هستند، ميسوزد
email pdf word plus minus reset color
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت: نمايش اقتدار عاشورايي با اجتماع 20 هزار بسيجي در بندرعباس برگزار مي شود.

عکس اصلی خبر

به گزارش ايسنا، سردار رضا ترابي در نشست خبري «رزمايش اقتدار عاشورايي سپاهيان حضرت محمد رسول الله(ص) 2 «، عنوان کرد: امروز اثر گذاري رسانه و فضاي مجازي و موضوعاتي که به اين زمينه منجر ميشود جايگاه و اهميت زيادي را به خود در دنيا داده است.

وي افزود: در آستانه ورود به جشنهاي چهلمين سالروز پيروزي انقلاب قرار گرفتهايم و باعظمت در مقابل استکبار جهاني در داخل و خارج مبارزه کردهايم و يک روز آن بدون مبارزه با استکبار سپري نشده است و تمام ايام آن با حقطلبي و اسلاميت و همراهي جمهوريت با اسلاميت بوده و است. فرمانده سپاه امام سجاد(ع)، تصريح کرد: 40 سال استکبار جهاني خواستار نابودي جمهوري اسلامي بود و ريشه آنهايي که خواستار خاموش کردن شعله جمهوري اسلامي هستند، ميسوزد.

ترابي اظهار کرد: در اوج حمله به نفتکش ها و موشک باران شهرهاي ما و در اوج تحريمها با مهر پيروزي و صلابت و استقامت در تاريخ زرين انقلاب اسلامي ماندگار شدهاند.

وي اضافه کرد: اگر امروز دشمن در پي تغيير و رفتار عملکرد انقلاب اسلامي به ميل خود است، بداند که تير آنها به هدف نخواهد خورد و شير مردان و شير زنان ايراني در مقابل تحريمها استقامت خواهد کرد.

سردار ترابي بيان کرد: رزمايش اقتدار عاشورايي سپاهيان حضرت محمد رسول الله(ص) 2 در سراسر کشور و استان هرمزگان در آستانه 40 امين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي برگزار ميشود که اهداف خاصي را نيز دارد و اين رزمايش در موقعيت حساس تاريخي و زماني با هدف تقويت روح حمايت مردم از نظام، مايوس سازي دشمن از تغيير نظام، تقويت روحيه نيروهاي خودي، تقويت روحيه ملي و اثبات اين که مردم حامي نظاماند برگزار ميشود.

وي تصريح کرد: در اين رزمايش آمادگي و عزم جهادي بسيجيان براي کمک به مسئولان براي رفع مشکلات نشان داده ميشود. اين رزمايش در سطح کشور از 9 ام شهريور ماه تا 29 ام شهريور ماه در استانهاي مختلف با حضور گردانهاي بيتالمقدس و شعار وحدت و ايستادگي برگزار ميشود.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان خاطرنشان کرد: اين رزمايش شامل مرحله اول آن تا 29 شهريور انجام ميشود و مرحله دوم اين رزمايش در هفته دفاع مقدس اجرا ميشود، که در مرحله اول دو کار بايد انجام شود که کار اول اعزام گروه هاي جهادي درعرصه هاي پزشکي،فرهنگي،هنري و....در حاشيه شهر ها وروستاهاي استان به صورت يک وسه روزه به صورت هر روزه صورت مي گيرد و کار دوم مرحله اول در تاريخ 17 شهريور 25 گردان الي بيت المقدس از شهرستان هاي استان در 24 ساعت در شهرستان خود به صورت فراخوان انجام دهند.

وي در پايان گفت: مرحله دوم رزمايش در هفته دفاع مقدس انجام مي شود، که با حضور 20هزار نفر از بسيجيان در ورزشگاه خليج فارس بندرعباس به ميزان دو الي سه ساعت اقتدار بسيجيان به نمايش گذاشته مي شود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3039
تاریخ :1397/06/17 ساعت 09:18:57
تعداد بازدید: 97
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی