گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3482
تاریخ :1399/06/26 ساعت 09:56:17
تعداد بازدید: 98
دستگاه قضا از افشاگران فساد حمایت قاطع می کند
email pdf word plus minus reset color
رییس کل دادگستری استان هرمزگان بر حمایت قاطع دستگاه قضایی از افشاگران و گزارشگران فساد تأکید کرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان هرمزگان، مجمع سازمان بسیج طلاب سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان با حضور علی صالحی، رییس کل دادگستری استان هرمزگان برگزار شد .

رییس کل دادگستری استان هرمزگان بر لزوم استفاده از ظرفیت ارزشمند طلاب و روحانیون در جهت گسترش صلح و سازش و احیای حقوق عامه تأکید کرد .

وی با اشاره به انعقاد تفاهمنامه همکاری میان سپاه امام سجاد (ع) و دادگستری استان هرمزگان در قالب «طرح مصلحین خانواده» اظهار کرد: با توجه به اینکه طلاب و روحانیون از جایگاه و مقبولیت اجتماعی ویژه‌ای برخوردارند، می‌توان با ارجاع برخی از پرونده‌ها به این عزیزان در قالب هسته‌های تخصصی، از توانمندی آن‌ها در راستای تحقق صلح و سازش استفاده کرد .

صالحی در ادامه افزود: بسیج طلاب همچنین می‌تواند با معرفی حقوقدانان حوزه علمیه در اجرای موفقیت آمیز طرح هر مسجد یک حقوقدان تأثیرگذار باشد .

عالی‌ترین مقام قضایی استان هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر اینکه افشاگران فساد مورد حمایت قاطع هستند، تصریح کرد: حفظ امنیت شغلی و روانی گزارشگران فساد از مهمترین اولویت‌های دستگاه قضایی است .

رییس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین، تعامل سازنده علما و روحانیون با دستگاه قضایی استان هرمزگان را موجب دلگرمی عنوان و بیان کرد: هماهنگی و همدلی سطوح مختلف روحانیت معزز با دستگاه قضایی هرمزگان نویدبخش تحقق دستاورد‌های بزرگ برای اصلاح امور، احیای حقوق عامه و حل مشکلات مردم است .

در جریان این نشست، نمایندگان مجمع بسیج طلاب استان هرمزگان نیز ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد جهادی و تحول گرایانه دستگاه قضایی به ویژه در حوزه مبارزه با فساد و ارتقای شاخص عدالت اجتماعی، در فضایی صمیمانه به بیان نقطه نظرات، دیدگاه‌ها و پیشنهاد‌های خود پرداختند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3482
تاریخ :1399/06/26 ساعت 09:56:17
تعداد بازدید: 98
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی