گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2976
تاریخ :1397/02/24 ساعت 09:35:03
تعداد بازدید: 166
درود برگمنامان عرصه نظم و امنیت
email pdf word plus minus reset color
امنیت نعمت ناشناخته ای است که اساس و پایه شکوفایی اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی هر جامعه ای می باشد و خدا را شاکریم که این امنیت در تمامی حوزه ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی برقرار و پابرجاست.

عکس اصلی خبر

سخن از گمنامی و گمنامان که می شود ناخودآگاه ذهن به سمت آرامش و امنیتی که در کشور حاکم است می رود؛ امنیتی از جنس اقتدار و صلابت، امنیتی به رنگ تبعیت محض از ولایت فقیه و از جنس مردم و برای امنیت مردم .

سربازان گمنام امام زمان (عج)، در کنار سایر نیروهای نظامی و امنیتی مسئول برقراری امنیت، آرامش و نظم در کشور بوده و برای برقرار ساختن این امنیت از هیچ تلاش و ایثارگری فروگذار نبوده و نیستند.

 نمونه های مصداقی این مجاهدت های خاموش را می توان در دستگیری عوامل مخرب وتکفیری در گوشه وکنار کشور، شناسایی جاسوسان و عناصر نفوذی، کشف محموله های قاچاق کالا و انسان و مواد مخدر و ... دید.

مجاهدت هایی که بیشتر در سایه بوده و آنچه که در جامعه می بینیم بسیار نامحسوس و ظریف است؛ بیراه نیست اگر بگوییم آرامش در شهرها وروستاها، فراغت خاطر شهروندان و ترددهای بی خطر زنان و دختران ما در تمامی ساعات شبانه روز و... را می توان مدیون ومرهون تلاش و مجاهدتهای سربازان گمنامی دانست که هیچگاه نام وتصویرشان را نمی بینیم اما آثار و برکات مجاهدت های مخلصانه شان را به عینه لمس می کنیم.

وزارت اطلاعات براساس شرع ومردم محوری رفتار می کند وسربازان گمنام مقید به قانون، شرع واخلاق بوده وهرگز از این مسیر خارج نشده و نمی شوند تا بتوانند سرباز ولایت فقیه باقی بمانند و دل رهبر فرزانه را شاد نمایند.

بی شک دستگاه امنیتی امروز با رفتارهای معقولانه ومردم مدارانه در برقراری امنیت و اقتدار در کشور و در مرزهای آبی و خاکی در حال تلاش و مجاهدت بوده و همچنان تحت فرمان ولایت فقیه برای رسیدن به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی در حال خدمت هستند.

این دستگاه امنیتی و مردمی با اشراف اطلاعاتی، پیش بینی ها و پیشگیری از چالش ها و ارائه هشدارهای لازم به مدیران ومسئولان در تمامی حوزه ها بدنبال علاج بسیاری از مشکلات ودردهایی هستند که ناخودآگاه بروز کرده و می کند .

می توان با اشاره به سخنان گهربار مقام معظم رهبری مبنی براین که وزارت اطلاعات برمبنای شرع، قانون و عقل حرکت می کند به نتایج مثبت و ارزنده ای برسیم چرا که این دستگاه امنیتی با تبعیت محض از ولایت فقیه در راستای رفتار رافت آمیز اسلامی حرکت کرده و هیچ گاه به متخلفان و آشوبگران اجازه برهم زدن نظم و امنیت حاکم بر کشور را نخواهند داد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2976
تاریخ :1397/02/24 ساعت 09:35:03
تعداد بازدید: 166
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی