گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3341
تاریخ :1398/11/17 ساعت 11:03:50
تعداد بازدید: 153
وضعيت گرايش مردم هرمزگان به اعتياد از ميانگين کشوري پايين تر است
email pdf word plus minus reset color
معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري هرمزگان گفت: خوشبختانه در استان هرمزگان وضعيت گرايش مردم به اعتياد از ميانگين کشوري پايين تر است.

عکس اصلی خبر

سعيد ناجي در همايش ياري گران زندگي در بندرعباس، ضمن تبريک دهه مبارک فجر، افزود: اميدواريم استان در دهه فجر شاهد فجر ديگري در عرصه کنترل، پيشگري، مقابله و مبارزه با مواد مخدر باشد و بتوان گام هاي موثري در ريشه کني اين پديده شوم در جامعه برداشت.

وي با بيان اينکه هيچ کس از مضرات پديده شوم اعتياد در جامعه مصون نيست، بيان کرد: مقابله و مبارزه با مواد مخدر يک مسئوليت همگاني است و همه بايد براي ريشه کني با اين پديده شوم تلاش کنند زيرا هيچ فرد و خانواده اي نمي تواند ادعا کند که من و خانواده ام در اين خصوص مصون هستيم.

ناجي خاطر نشان کرد: براي مصون نگهداشت خود و خانواده در برابر اين پديده شوم و خانمان سوز همگان با هم متحد شود و در مسيره مقابله و مبارزه با مواد مخدر تمامي افراد جامعه بايد گام بردارند.

وي با اشاره به تلاش هاي شبانه روزي تمامي دستگاه هاي متولي در امر مبارزه با مواد مخدر در استان، گفت: نيروي انتظامي و تمامي دستگاه ها و ارگان هاي که در مبارزه با مواد مخدر نقش دارند به واسطه تلاش شبانه روزي توانسته اند تا ميزان قابل ملاحظه اي با اين پديده برخورد کنند.

معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري هرمزگان بر ضرور استمرار مقابله و مبارزه با مواد مخدر تاکيد کردو گفت: در زمينه پيشگيري و مبارزه با مواد مخدر بايد از تمامي ظرفيت ها استفاده کرد تا بتوان موجبات پيشگيري از اعتياد و آسيب هاي آن را در جامعه فراهم کرد.

ناجي تصريح کرد: عملکرد مسئولان مبارزه با مواد مخدر به تنهايي براي مقابله با اين پديده شوم کافي نيست بلکه بايد مردم نيز بايد در اين عرصه نقش خود را ايفا کنند.

وي افزود: بايد تمامي افراد با همدلي و اتحاد براي کاهش آسيب هاي مواد مخدر در جامعه اقدام کنند، به قول سعدي شاعر بزرگ پارسي، چو عضوي به درد آورد روزگار دگر عضو ها را نماند قرار، اين شعر بايد در عرصه مقابله و مبارزه با مواد مخدر سر لوحه کار ما باشد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3341
تاریخ :1398/11/17 ساعت 11:03:50
تعداد بازدید: 153
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی