گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2974
تاریخ :1397/02/19 ساعت 08:39:51
تعداد بازدید: 190
همگامی فرهنگی با سربازان گمنام
email pdf word plus minus reset color
وزارت اطلاعات با هدف حفاظت و حراست از نظام ،به پاس بهایی که انقلاب اسلامی برای پیروزی خود داده است، پا به عرصه ی خدمت گذاشته است.

عکس اصلی خبر

امروز هرکسی به فراخور درک و آگاهی که از عملکرد و جایگاه این قشر خدوم که مرزبانان دین و حافظان دستاوردهای انقلاب هستند می تواند با قدم گذاشتن در راستای حفظ این ارزش ها،حمایت خود را از این ارگان مردمی که تلاش خود را به تذکر ،ارشاد، اقدامات فرهنگی و برنامه های پیشگیرانه در جهت برقراری امنیت و آرامش کشور متمرکز کرده است،اعلام دارد. امروز ایران اسلامی نیاز به بصیرت مردم، علی الخصوص همراهی قشر جوان این مرز و بوم در جریان صیانت از ارزش های انقلاب دارد.

انتظار می رود با آگاهی کامل و به دور از هرگونه تاثیرپذیری از گروه هایی که در جهت تخریب وتشویش اذهان عمومی گام برمیدارند نقش آفرینی کنند. اعضای این نهاد مردمی افرادی هستند که بدون وقفه لحظه به لحظه ی زندگی خود را وقف دفاع از خاک کشور خود کرده اند .

این ارگان، نماد وحدت و مردمی بودن نظام است و همیشه بیان داشته است« خطای خطاکار را جبران کنید» اما از کاستی ها که به دلیل سهل انگاری دیگر نهادهای مربوطه اتفاق می افتد، برای تضعیف و هجمه علیه این ارگان انقلابی استفاده نکنید چرا که فرصت طلبان در داخل و خارج، این قضیه را دستمایه ای برای تخریب و زیرسوال بردن خدمات آنها استفاده خواهد کرد.

افتخارات نظام،گواه مردمی بودن  وزارت اطلاعات است چرا که امروز که گرداب سیاسی، مسیر اصلی انقلاب و آرمان های انقلاب را بیشتر مورد تهدید قرار می دهد، این مردم همیشه در صحنه بوده اند که پا به پای نظام حرکت کرده اند و از آنها انتظار می رود راه اصلی را گم نکنند و در هیاهوهای بی تدبیرانه ی سیاسی و اجتماعی که انعکاس بدخواهان نظام و انقلاب هست، راه اصلی وحدت و پیروزی را گم نکنند.

وزارت اطلاعات فارغ از موضوعات سیاسی ، هیچوقت از ریل مصلحانه ، مشفقانه و مستقیم انقلاب خارج نخواهد شد و با وجود مشکلات و نارسایی های دیگر دستگاه های حاضر در صحنه، منافع ملی را به منافع شخصی خود ترجیح نخواهد داد و برای حفظ امنیت کشور تمام تلاش خود را به کار خواهد بست.

ثبات کشور مرهون جان فشانی های این نهاد مردمی که بر پایه حفظ اصول وحدت در بین فرقه ها و مذاهب کشور،وظیفه ی خود را به انجام رسانیده است، می باشد.

امروز ایران اسلامی خواستار بصیرت بیشتر مردم و استمرار حمایت آن ها از نظام و انقلاب را دارد چرا که نظام ما نظام مردم محور است و بدون حضور آن ها توان محدودی خواهد داشت.

این امر ضروری به نظر می رسد که در راستای تقویت فرهنگ و افزایش امنیت و حفظ وحدت، ارتباط بیشتری با مراکز علمی، دانشگاهی و مدیران برقرار گردد تا به غنای این حرکت کمک کند . بر ماست که قدر دستاوردهای انقلاب و نهادهایی که در این راستا تلاش می کنند بدانیم، چرا که امام خمینی (ره) فرمودند:

به ملت عزیز ایران توصیه میکنم که نعمتی که با جهاد عظیم خودتان و خون جوانان برومندتان به دست آوردید، همچون عزیزترین امور ، قدرش را بدانید و از آن حفاظت و پاسداری نمایید.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2974
تاریخ :1397/02/19 ساعت 08:39:51
تعداد بازدید: 190
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی