گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3061
تاریخ :1397/07/17 ساعت 13:01:15
تعداد بازدید: 144
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان معرفي شد جبهه استکبار در جنگ اقتصادي شکست مي خورد
email pdf word plus minus reset color
طی حکمی از سوی فرمانده کل سپاه پاسداران سرهنگ اباذر سالاری به عنوان فرمانده جدید سپاه امام سجاد(ع) منصوب شد.

عکس اصلی خبر

سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح روز گذشته با اهدای حکمی سرهنگ اباذر سالاری به عنوان فرمانده جدید سپاه امام سجاد(ع) در استان هرمزگان منصوب کرد .

همچنین در این مراسم از تلاش ها و زحمات سردار رضا ترابی فرمانده سابق سپاه امام سجاد(ع) تقدیر و تشکر شد .

جبهه استکبار در جنگ اقتصادی شکست می خورد

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آخرین حربه و مولفه دشمنان برضد ایران را جنگ اقتصادی دانست و گفت: مولفه های اصلی جبهه استکبار در عرصه های مختلف به صورت پی درپی در حال شکست است .

به گزارش ایرنا، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری، در مراسم معارفه فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان وظیفه سپاه به عنوان پاسدار نظام وظیفه را حفظ انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: انقلاب اسلامی در عصر و دوران فعلی که دوران مادیت و مخالفت با اسلام و اسلام گرایی است به وجود آمد
وی شکست ناپذیری ملت ایران را به وجود برکت اسلام دانست و افزود: فلسفه قیام امام حسین(ع) یاری دین خداست که وظیفه هر مؤمن نیز می باشد و انقلاب اسلامی در حال یاری دین خداست .
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان داشت: سپاه به عنوان پاسدار انقلاب اسلامی وظیفه حفظ انقلاب را دارد و بسیجیان تکلیف دارند که این کار را انجام بدهند .
سردار جعفری مردمی بودن در کنار ویژگی های دفاعی را یکی از امتیازهای مثبت سپاه با سایر سازمان ها و ارگان های دولتی و نظامی برشمرد و گفت: مجموعه سپاه و بسیج وظیفه بسیار سنگینی در همه عرصه ها به خصوص در عرصه های نرم اقتصادی فرهنگی سیاسی بر عهده دارد .
وی ادامه داد: آخرین مولفه دشمنان جنگ اقتصادی است که با اشاره رهبر معظم انقلاب اسلامی با موفقیت پشت سر می گذارد و این تحریم های گسترده برضد ایران هر کشوری را از پای در می آورد اما جمهوری ایران اسلامی ایستادگی بزرگی کرده است .
فرمانده کل سپاه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تفرقه افکنی های دشمنان از دی ماه سال گذشته تاکنون اظهار داشت: حمایت اسراییل از سلطنت طلب ها و منافقان برضد جمهوری اسلامی ایران برای ایجاد ناامنی در این کشور است
سردار جعفری گفت: با وجود همه دشمنی ها برضد انقلاب اسلامی، اما امنیت و آرامش در کشور ما مثال زدنی است و ما در عرصه دفاع و امنیت هیچ مشکلی نداریم .
وی از جنگ رسانه ای و اطلاعاتی به عنوان جنگ جنگ نرم یاد کرد که با هدف ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: تمامی کسانی که دل در گرو انقلاب اسلامی دارند باید برای حفظ آن تلاش کنند
سردار جعفری در این رابطه افزود: بکارگیری نیروهای جوان با ایمان و معنوی و دارای انگیزه انقلابی یک توانمندی بسیار مهم در توسعه کشور در تمامی ابعاد سیاسی، اقتصادی و اجتماعی خواهد بود
به گزارش ایرنا، در پایان این مراسم از تلاش های سردار رضا ترابی تقدیر و سرهنگ اباذر سالاری به عنوان فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان معرفی شد

بسیج به ریشه کنی شایعه و رشوه ورود کند

نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان نیز در این مراسم بابیان اینکه نگذارید کار مردم در ادارات امروز و فردا شود تا حق خود را بخرند، عنوان کرد: اگر بتوانیم جامعه را از رشوه و شایعه حفظ کنیم، هیچ خطری ما را تهدید نمی‌کند.

به گزارش ایسنا، آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی افزود: برخی افراد فریاد آمریکایی‌ها را می‌شنوند، می‌گویند کار تمام شد در صوتی که باید بگویند کار آمریکا تمام شد.

وی بابیان اینکه روزگاری یمن و لبنان در دست آمریکایی‌ها بود الآن کجا هستند، اظهار کرد: آمریکایی‌ها هرروز در حال عقب‌نشینی هستند همان‌طور که پیش از انقلاب اسلامی 60 هزار نیروی آمریکایی در کشور ما حضور داشتند اما امروز دیگر جایی ندارند.

آیت‌الله نعیم‌آبادی با اشاره به اینکه روزگاری لبنان در مشت رژیم غاصب صهیونیستی قرار داشت اما امروز به همت نیروهای حزب‌الله لبنان اسرائیل جرئت عرض‌اندام ندارد، خاطرنشان کرد: امروز باید بگوییم آمریکا شکست‌خورده است نه اینکه گفته شد شکست خواهد خورد.

وی با انتقاد از برخی افراد که دل مردم را خالی می‌کنند، اضافه کرد: آمریکا امروز از جمهوری اسلامی و اقتدار می‌هراسد و ما هیچ ترسی از آن‌ها نداریم و امروز دنیا از توسعه اندیشه سیاسی جمهوری اسلامی می‌هراسد.

نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان بابیان اینکه مسائل اقتصادی سرطان نیست بلکه یک تب و قابل‌درمان است، عنوان کرد: نقش رشوه و قدرت تخریبی آن باید جدی گرفته شود و لازم است بسیج نیز در این موضوع وارد شود.

وی بابیان اینکه نگذارید کار مردم در ادارات امروز و فردا شود تا حق خود را بخرند، عنوان کرد: اگر بتوانیم جامعه را از رشوه و شایعه حفظ کنیم، هیچ خطری ما را تهدید نمی‌کند.

آیت‌الله نعیم‌آبادی در پایان بابیان اینکه با داشتن رهبری شجاع و مدبر هیچ خطری جمهوری اسلامی را تهدید نمی‌کند، خاطرنشان کرد: از ابتکار و نبوغ سرهنگ سالاری در سپاه بندرعباس مطلع هستم و امیدوارم طرح وی در مشارکت محلات در برطرف شدن مشکلات محلات عملی و توسعه یابد تا ریشه فساد برچیده شود.

استاندار هرمزگان نیز در این مراسم گفت: سپاه پاسداران و بسیج پشتوانه قوی اجرایی دولت در اجرای برنامه‌ های اقتصادی، امنیتی و عمرانی در استان هرمزگان هستند.

فریدون همتی در آئین تکریم و معارفه فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان، عنوان کرد: هرمزگان با داشتن ظرفیت های منحصربفرد و با مشارکت مردم و بخش خصوصی، از استان های فعال و پویا در عرصه اقتصادی محسوب می شود.

وی ادامه داد: هرمزگان اکنون کارگاه بزرگ عمرانی در کشور است و طرح‌ های عمرانی و اقتصادی با مشارکت بخش خصوصی و مردمی در حال اجراست.

استاندار هرمزگان تحریم را فرصتی برای رونق صادرات کشور دانست و افزود: تحریم‌های دشمنان فرصتی طلایی برای افزایش تولیدات صادرات محور است و همچنین با استفاده از فرصت های گردشگری، می توان درآمدهای بیشتری ایجاد نمود.

همتی با بیان اینکه نیروهای مسلح مستقر در هرمزگان نیروهایی مقتدر برای دفاع از مرزهای آبی کشور هستند، اظهار داشت: در هرمزگان انسجام و همدلی بسیار خوبی وجود دارد و این استان دارای امنیت بسیار خوبی است که الگویی در کشور محسوب می شود.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح پشتوانه امنیت مردم و دستگاه‌ های اجرایی هستند، خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران و بسیج پشتوانه قوی اجرایی دولت در اجرای برنامه‌ های اقتصادی، امنیتی و عمرانی در استان هرمزگان هستند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3061
تاریخ :1397/07/17 ساعت 13:01:15
تعداد بازدید: 144
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی