گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3479
تاریخ :1399/06/23 ساعت 11:47:51
تعداد بازدید: 152
بیانیه هیئت رزمندگان اسلام هرمزگان؛ اهانت به قرآن مجید و پیامبر رحمت، توهین به همه ادیان آسمانی است
email pdf word plus minus reset color
هیئت رزمندگان اسلام استان هرمزگان طی انتشار بیانیه‌ای، هتک حرمت به قرآن کریم و پیامبر اسلام(ص) در فرانسه را محکوم کرد و اهانت به قرآن مجید و پیامبر رحمت را توهین به همه ادیان آسمانی دانست.

عکس اصلی خبر

هیئت رزمندگان اسلام استان هرمزگان طی انتشار بیانیه‌ای، هتک حرمت به قرآن کریم و پیامبر اسلام(ص) در فرانسه را محکوم کرد. در متن این بیانیه آمده است :

«در پی اهانت به قرآن کریم، و پیامبر اعظم(ص) توسط رسانه فرانسوی و جمعی از جاهلان حقیر و بداندیش به‌ویژه رفتار ابلهانه رئیس‌جمهور فرانسه که به بهانه دفاع از آزادی بیان و عقیده آن را تائید کرده است، سیاست کینه‌توزانه و خصمانه اسلام‌ستیزی که توسط صهیونیسم بین‌المللی و استکبار جهانی هدایت می‌شود، به‌یقین با طراحی عوامل خودفروخته رسانه‌های سازمان‌های صهیونیستی آمریکا و برخی دولت‌های اروپایی، طرح‌ریزی‌شده و برای اجرا به مزدوران جنایتکار که در لباس روشنفکری یا رسانه‌ای و با اسم برخورداری از آزادی بیان در دنیای دروغین و متمدن غربی جولان می‌دهند، به اجرا گذارده می‌شود. اهانت به قرآن مجید و پیامبر رحمت، توهین به همه ادیان آسمانی است .

اسلام زنده و پویا است و این‌گونه تلاش مذبوحانه بیان‌گر تأثیرگذاری دین مبین اسلام بر وجدان‌های بیدار جوامع و احساس تنفر از دشمنان قسم‌خورده اسلام و مسلمانان از گسترش روزافزون این دین مبین الهی در سراسر گیتی است .

ما جمع رزمندگان و امت خونگرم و همیشه در صحنه هرمزگان، ضمن محکومیت شدید اهانت به ساحت مقدس پیامبر نور و رحمت، حضرت محمد(ص) و تسلیت و تعزیت به محضر مبارک حضرت ولی‌عصر(عج) و مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) نفرت و انزجار خود را از شیطان بزرگ، آمریکا و هم‌پیمانانش اعلاممی‌کنیم ».


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3479
تاریخ :1399/06/23 ساعت 11:47:51
تعداد بازدید: 152
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی