گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2825
تاریخ :1396/06/15 ساعت 10:18:03
تعداد بازدید: 968
دولت دوازدهم همگام هنگام در مسیر توسعه
email pdf word plus minus reset color
بخشدار شهاب شهرستان قشم گفت: دولت دوازدهم تلاش می کند با جلب همکاری مردم بهبود معیشت اهالی و توسعه و آبادانی جزایر را محقق سازد.

عکس اصلی خبر

 آرش نیرومند در اولین بازدید از جزیره هنگام پس از انتصاب، حمایت و تشویق سرمایه گذاران بخش خصوصی در حوزه گردشگری را یکی از برنامه های دولت در جهت توسعه و رونق این جزیره اعلام کرد. او با اشاره به ظرفیت های ویژه جزیره هنگام در بحث گردشگری تصریح کرد: دولت دوازدهم بنا دارد به عنوان نهاد تسهیل گر زمینه مشارکت سرمایه گذاران و در کنار آن فعالیت های خرد خانواده ها برای اشتغالزایی و جذب هر چه بیشتر گردشگران را فراهم کند.

بر اساس این خبر، بازدید از چمن مصنوعی در دست نصب، بازارچه سنتی، مزرعه پرورش میگو  و گفت و گو با دکتر درمانگاه جزیره از جمله برنامه های اولین بازدید بخشدار جدید بخش شهاب از جزیره هنگام بود نیرومند پس از بررسی و آشنایی با وضعیت جزیره به میان مردم هنگام رفت و از نزدبک مطالبات و مشکلات آن ها را شنید؛ احداث ساختمان درمانگاه، واگذاری زمین مسکونی به جوانان و زیر سازی و آسفالت رینگ دور جزیره مهم ترین مطالبه و دغدغه مردم جزیره هنگام بود که مستقیم به بخشدار منتقل کردند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2825
تاریخ :1396/06/15 ساعت 10:18:03
تعداد بازدید: 968
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی