گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3450
تاریخ :1399/05/11 ساعت 11:10:44
تعداد بازدید: 170
حجت الاسلام سقائی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر قشم شد
email pdf word plus minus reset color
با حکم نماینده ولی فقیه در هرمزگان، حجت الاسلام سقائی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قشم منصوب شد.

عکس اصلی خبر

آیین تودیع و معارفه دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر قشم با حضور حجت الاسلام تارم امام جمعه شهرستان قشم و حجت الاسلام حسن کریمی  دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان و جمعی از مسئولین  دستگاه‌های اجرایی این شهرستان در دفتر امام جمعه شهرستان قشم برگزار شد.در این جلسه حجت الاسلام تارم  ضمن تبریک  در پیش بودن  روز عرفه و عید سعید قربان، درباره اهمیت امر به معروف و نهی از منکر اظهار کرد: تمام فرائض الهی در گرو امر به معروف و نهی از منکر تحقق پیدا خواهد کرد و همه  اعمال خوب حتی جهاد در راه خدا در برابر امر به معروف و نهی از منکر مثل قطره‌ای در برابر دریا است .

وی در ادامه افزود: با سکانداری دبیری ستاد امر به معروف و نهی از منکر قشم به فردی لایق و مومن همچون  حجت الاسلام سقایی نژاد باعث برداشتن قدم‌های خوب و شکوفایی در این عرصه تکالیف و فعالیت‌های جهادی در این شهرستان خواهیم بود .

 در این جلسه حجت‌الاسلام کریمی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان نیز  با تبریک ایام عید سعید قربان و روز عرفه در خصوص فریضه امر به معروف و نهی از منکر با بیان حدیثی از امیر المومنین حضرت علی ( ع) اظهار کرد: «مَنْ تَرَک إِنْکارَ الْمُنْکرِ بِقَلْبِهِ وَ لِسَانِهِ (وَ یدِهِ) فَهُوَ مَیتٌ بَینَ الْأَحْیاءِ»آن کس که زشتی ها را در دل و به وسیله دست و زبانش انکار نکند، مرده‌ای است میان زندگان.وی ادامه داد: اگر در جامعه‌ای امر به معروف و نهی از منکر ترک شود، جامعه  مرده  می‌شود و به انحراف کشیده می‌شود و از پویایی و شکوفایی واخواهد ماند.دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان  عنوان کرد: در جامعه‌ای که بی تفاوتی باشد منکرات گسترش می‌یابد و وظیفه ستاد  احیای امر به معروف و نهی از منکر سنگین  است و نیازمند همکاری و مساعدت تمام دستگاه‌ها و نهادها در احیای این فریضه الهی است .

در پایان این مراسم از خدمات و زحمات دبیر سابق، سرهنگ سالاری تقدیر و حجت الاسلام سقایی نژاد به عنوان دبیر جدید این ستاد معرفی شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3450
تاریخ :1399/05/11 ساعت 11:10:44
تعداد بازدید: 170
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی