گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2999
تاریخ :1397/04/02 ساعت 09:11:15
تعداد بازدید: 149
مدیران صنایع در ایفای مسئولیتهای اجتماعی گشایشگر باشند
email pdf word plus minus reset color
نماینده مردم هرمزگان از مدیران صنایع استان خواست تا در زمینه ایفای مسئولیتهای اجتماعی نگاه گشایشگر داشته باشند و به کمکهای قطرهچکانی ۵ میلیون تومانی و ۱۰ میلیون تومانی به چند برنامه کوچک در سال بسنده نکنند

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی دفتر حسین هاشمی تختی نماینده مردم هرمزگان در خانه ملت، هاشمی تختی شب گذشته در نشست صمیمی مجمع نمایندگان استان و استاندار هرمزگان با مدیران صنایع بزرگ استان که در محل استانداری برگزار شد، اظهار کرد: برگزاری چنین جلسهای نه فقط خواست یک نماینده بلکه خواست و مطالبه مجموعه نمایندگان استان بود تا بتوانیم از ظرفیت این صنایع در حوزه انجام وظایف اجتماعی، بیشتر بهرهمند شویم.

وی افزود: برگزاری این جلسه اگرچه با تاخیر بوده اما دیر نشده و دستاوردهای آن متوجه مردم استان است.

نماینده مردم هرمزگان در خانه ملت ادامه داد: عبور از گردنه مشکلات اقتصادی به هنر جمعی مدیران نیاز دارد و هماهنگی بخش اصلی کار است.

وی با انتقاد از بیتوجهی برخی صاحبان ثروت که منبع درآمد خود را از این استان دارند، تصریح کرد: مردم هرمزگان مردم قدرشناسی هستند و قدر خدمت را چه توسط بومی و چه توسط غیربومی به خوبی میدانند اما نباید معدود افرادی که از دو قدم آنسوتر از این استان به هرمزگان آمدهاند، ادعای آقایی کنند و مردم هرمزگان را مورد توهین قرار دهند.

هاشمی تختی تاکید کرد: ما دست دلسوزان و خادمان مردم برای این استان را میبوسیم ولی تبعیض در حوزه نیروی انسانی و جذب و بکارگیری سرمایههای استان را نمیپذیریم.

وی خاطرنشان کرد: رویکردها در حوزه مدیریت صنایع و اثرگذاری آنها در حیات مردم استان باید تغییر کند.

هاشمی تختی از مدیران صنایع استان خواست تا در زمینه ایفای مسئولیتهای اجتماعی نگاه گشایشگر داشته باشند و به کمکهای قطرهچکانی ۵ میلیون تومانی و ۱۰ میلیون تومانی به چند برنامه کوچک در سال بسنده نکنند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2999
تاریخ :1397/04/02 ساعت 09:11:15
تعداد بازدید: 149
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی