گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3502
تاریخ :1399/07/20 ساعت 08:39:19
تعداد بازدید: 234
امام جمعه موقت بندرعباس: باید روش زندگی در تحریم اقتصادی را یاد بگیریم
email pdf word plus minus reset color
امام جمعه موقت بندرعباس گفت: ما باید روش زندگی در تحریم اقتصادی را یاد بگیریم که در زندگی خیلی از مردم و ثروتمندان اسراف دیده می شود؛ اگر چه مشکل داریم اما با مدیریت و برنامه ریزی از این جنگ اقتصادی سربلند بیرون خواهیم آمد.

عکس اصلی خبر

حجت الاسلام والمسلمین قنبر درویشی در جمع نمازگزاران بندرعباس، با خواندن روایتی از سیدبن طاووس با سلسله از شیخ طوسی از نشانه ها ی مومن، اظهار کرد: اقامه ۵۰ رکعت نماز (مجموع واجبات و مستحبات)، خواندن زیارت اربعین، انگشتر عقیق در دست راست کردن، در سجده پیشانی بر خاک نهادن و «بسم الله الرحمن الرحیم» را (در نماز) بلند گفتن است .

درویشی افزود:یکی از نشانه های مومن خواندم زیارت اربعین در روز اربعین است که امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا زیارت سیدالشهداء محقق نشد اما این پیاده روی و زیارت اربعین عشق چند صدساله مردم و زوار به امام حسین (ع) است و خود این زیارت اربعین یک وسیله است که باید به قدس و ظهور منجی عالم منتهی شود .

وی ادامه داد: زیارت اربعین و امام حسین (ع) سفری است که مردم با خلوص نیت و عشق راهی این مسیر عاشقی میشوند که در این سفر و زیارت همه نوع آدم با شان و شخصیت وجود دارد اما هیچ یک خود را بر دیگری برتر نمی‌دانند .

امام جمعه موقت بندرعباس باروایتی از حضرت زینب (س)و حضرت زین العابدین (ع)هنگامی که بدن پاره پاره حضرت امام حسین (ع)آورند، بیان کرد: چرا اینگونه است و خبر آن روز این است اضافه کرد:خداوند دل انسان‌ها را به کربلا سوق خواهد داد که سفر به کربلا خط ریلی حضرت زینب (س)میباشد و زیارت اربعین تحقق این معجزه است .

وی با توجه به شرایط اقتصادی فعلی ایران عنوان کرد: ما باید از اربعین در تحریم های اقتصادی کشور درس بگیریم و با اتحاد و همدلی مردم و پشتیبانی دولت مشکلی در کشور وجود نخواهد داشت .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3502
تاریخ :1399/07/20 ساعت 08:39:19
تعداد بازدید: 234
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی