گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3095
تاریخ :1397/09/14 ساعت 13:08:55
تعداد بازدید: 147
معاون استاندار: خواسته هاي احزاب هرمزگان بايد استاني باشد
email pdf word plus minus reset color
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري هرمزگان گفت: نمايندگان حزب ها و تشکل هاي سياسي در اين استان فراموش نکنند که نماينده حزب خود در هرمزگان هستند و خواسته ها، تفکر و فعاليتشان نيز بايد معطوف به همين استان باشد.

عکس اصلی خبر

 به گزارش دريافتي، بهروز اکرمي در نشست با نمايندگان احزاب و تشکل هاي سياسي استان هرمزگان، اظهار داشت: نمايندگان حزب ها بايد ميدان دار فعاليت در اين استان باشند و اجازه ميدان داري گروه هاي ناشناس با اهداف سوء را ندهند.

وي بر ضرورت تعيين تکليف هيئت مديره خانه احزاب تاکيد کرد و افزود: اين که چهار ماه از راه اندازي خانه احزاب مي گذرد اما هنوز فعاليت اين خانه آغاز نشده، پسنديده احزاب استان نيست.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري هرمزگان هم چنين از لزوم حضور نمايندگان خانه احزاب در نشست هاي متعدد استان خبر داد.

اکرمي ادامه داد: پس از تعيين هيئت مديره، خانه احزاب نمايندگاني براي حضور در نشست هاي مختلف معرفي کند تا بتوان از مشورت اين تشکل در توسعه استان هرمزگان بهره گرفت.

معاون استاندار هرمزگان توصيه کرد: حزب ها و تشکل هاي سياسي با فعاليت گسترده خود ثابت کنند که فعاليت آنها تنها محدود به زمان انتخابات نيست و در ديگر زمان ها نيز فعال هستند.

به گفته اکرمي امسال هيچ انتخاباتي برگزار نمي شود و در صورت گسترش فعاليت هاي احزاب نمي توان به فعاليت آنها برچسب انتخاباتي زد.

نشست قبلي نمايندگان احزاب و فعالان سياسي استان هرمزگان مردادماه امسال با حضور فريدون همتي برگزار شد که در اين نشست نمايندگان احزاب دغدغهها و خواسته هايي از جمله لزوم توجه به شايسته سالاري، استفاده از مديران جوان و بانوان و بکارگيري نيروهاي اهل سنت، اشتغال بومي ها، مبارزه با فساد و تبعيض را مطرح کردند.

مراسم بزرگداشت 16 آذر بايد ماهيت دانشجويي داشته باشد

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري هرمزگان همچنين در جلسه کميسيون دانشجويي استان هرمزگان با بيان اينکه مراسم 16 آذر بايد ماهيت دانشجويي و نه دانشگاهي داشته باشد، گفت: دانشگاه ها نبايد متولي برگزاري بزرگداشت روز 16 آذر باشند بلکه بايد ماهيت دانشجويي اين روز با نقش پذيري دانشجويان حفظ شود.

بهروز اکرمي عنوان کرد: روز 16 آذر به نام روز دانشجو و نه دانشگاه است و بايد نقش دانشجويان در برگزاري مراسمات اين روز پرنگ تر شود.

وي بر ارتباط بيشتر روساي دانشگاه ها با دانشجويان تاکيد کرد و بيان داشت: روساي دانشگاه هاي استان بايد روابط بهتر و بيشتري با دانشجويان داشته باشند تا دانشجو بتواند به واسطه اين رابطه مسائل و مشکلات خود را در يک فضاي مناسب منتقل کند.

اکرمي اضافه کرد: دانشجو زماني که بداند مسئولان دانشگاه پيگير رفع مسائل آنها هستند و تمامي تلاش خود را در اين مسير انجام مي دهند، مطمئنا آنها نيز در زمينه رفع مشکلات همراه دانشگاه خواهند شد.

وي تاکيد کرد: تا زماني که ارتباط مناسبي ميان دانشجويان و مسئولان به ويژه روساي دانشگاه شکل نگيرد، نمي توان از دانشجو توقع درک مسائل مربوط به دانشگاه را داشت.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري هرمزگان با بيان اينکه ايجاد ارتباط دو طرفه ميان روساي دانشگاه ها با دانشجويان تاثيرات مثبتي در تربيت و حتي آموزش اين قشر جوان جامعه دارد، افزود: با ارتباط گيري دو سوي علاوه بر بررسي مسائل و مشکلات مربوط به دانشجويان مي توان آنها را در بسياري از امور رهنمايي و همراهي کرد.

وي از عدم ارزيابي صحيح و جامع از اساتيد دانشگاهي در دانشگاه ها گلايه کرد و گفت: اينکه هر استادي که به دانشجويان آسان بگيرد و نمره بدهد، در ارزيابي نمره بالاي کسب کند صحيح نيست زيرا اين گونه اساتيد هستند که بزرگترين ضربه را به آينده کشور ميزنند.

اکرمي تصريح کرد: اين گونه اساتيد موجب رواج بي سوادي با وجود مدارک بالا در افراد مي شوند و بزرگترين خيانت را اول به دانشجويان و بعد به آينده کشور مي کنند.
وي تاکيد کرد: بايد تهديداتي اتخاذ شود تا ارزيابي اساتيد دانشگاه با توجه به سواد دانشجو و خروجي کلاس آنها انجام گيرد و نه تنها از طريق دانشجو، زيرا دانشجو براي راحتي خود از استادي تعريف خواهد کرد که بيشترين نمره غير منصفانه را از آن گرفته است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3095
تاریخ :1397/09/14 ساعت 13:08:55
تعداد بازدید: 147
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی