گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3366
تاریخ :1398/12/21 ساعت 12:51:34
تعداد بازدید: 115
اختصاص بيش از 15 ميليارد تومان اعتبار براي تأمين مسکن مددجويان
email pdf word plus minus reset color
مدير تأمين مسکن کميته امداد هرمزگان گفت: از ابتداي سال 98تاکنون، تعداد 838 واحد مسکن با اعتباري بالغبر 15 ميليارد و 872ميليون تومان براي مددجويان تحت حمايت کميته امداد احداث شد.

عکس اصلی خبر

اصغر گلستاني در گفتگو با مهر تأمين سرپناه مناسب را مهمترين دغدغه و ضروريترين نياز مددجويان اين نهاد دانست و گفت: خدمات کميته امداد به مددجويان با رويکرد توانمندسازي و بر اساس نيازسنجيهاي انجامشده صورت ميپذيرد که تأمين مسکن نيز يکي از اصليترين و پرهزينهترين نيازهاي ضروري خانوادههاي تحت حمايت اين نهاد است و ارائه اين خدمت علاوه بر اعتبارات دولتي نيازمند مشارکت و همراهي خيرين نيز است.

گلستاني با اشاره به سهم 87 درصدي مناطق روستايي و محروم از احداث مسکن براي مددجويان، اظهار داشت: از ابتداي سال 98 تاکنون، تعداد 838 واحد مسکن براي مددجويان تحت حمايت کميته امداد استان هرمزگان احداث شده است که از اين تعداد 738 واحد آن، واحدهاي احداث شده در مناطق روستايي بوده است. مدير تأمين مسکن کميته امداد استان هرمزگان افزود: هزينه ساخت اين تعداد واحد مسکوني بالغبر 15 ميليارد و 872 ميليون تومان بوده که 9 ميليارد و 977 ميليون تومان آن از اعتبارات کميته امداد، دو ميليارد و 974 ميليون تومان با مشارکت خيرين و مبلغ دو ميليارد و 921 ميليون تومان نيز از محل تسهيلات قرضالحسنه صندوق امداد ولايت تأمين شده است.

گلستاني افزود: اميدواريم در کنار حمايتهاي دولت و با مشارکت و همدلي هر چه بيشتر آحاد مردم و مسئولين بتوانيم زمينهي رفع مشکل مسکن خانوارهاي نيازمند در استان هرمزگان را فراهم نمائيم که در همين راستا نيکوکاران ميتوانند بهمنظور مشارکت در برنامههاي تأمين مسکن اين نهاد براي مددجويان، از طريق تلفن گويا 3288 و يا مراجعه حضوري به دفاتر کميته امداد در سراسر استان اقدام کنند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3366
تاریخ :1398/12/21 ساعت 12:51:34
تعداد بازدید: 115
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی