گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2893
تاریخ :1396/09/14 ساعت 09:42:52
تعداد بازدید: 101
برگزاری سومین جلسه کمیته کارشناسی طرح مدیریت جامع حوزه آبخیز پایلوت سراب جاماش
email pdf word plus minus reset color
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بندرعباس از برگزاری سومین جلسه کمیته کارشناسی طرح مدیریت جامع حوزه پایلوت سراب جاماش سیاهو شهرستان بندرعباس خبرداد.

عکس اصلی خبر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان ؛ مهندس ضیای گفت : این جلسه با دستور کار بررسی مصوبات جلسه قبل ، ارائه عملکرد شش ماهه اول سال در حوزه  و بررسی پرسشنامه های ارائه شده از طرف مشاور برگزار شد.

مهندس گرجی معاون آبخیزداری شهرستان بندرعباس با ارائه گزارش عملکرد شش ماهه نخست گفت : در شش ماهه اول سه دوره آموزشی ، اجتماع در منطقه هماگ و بذرکاری و نهالکاری و اجرای عملیات بیولوژیکی و بیومکانیکی با مشارکت مردم ، جوامع محلی و سازمان مردم نهاد انجام شده است و دو قرارداد با مشاورین با تجربه در خصوص ظرفیت سازی ،نیازسنجی ، انسجام سازمانی و آموزش وارزیابی توان اکولوژیکی حوزه با شرکت مشق آفرینش و شرکت ایده  پردازان منعقد گردیده است که دارای پیشرفت فیزیکی بالای 40 درصد می باشد .

در ادامه ی جلسه مهندس امانی  مدیر استانی حوزه در رابطه با روستاهای هدف  و برنامه های کلی در حوزه توضیحاتی ارائه داد واعضای کمیته کارشناسی  نظرات و پیشنهادات خود  را رائه نمودند ودر پایان مصوبات جلسه به اعضاء اعلام شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2893
تاریخ :1396/09/14 ساعت 09:42:52
تعداد بازدید: 101
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی