گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3321
تاریخ :1398/10/21 ساعت 12:22:41
تعداد بازدید: 217
استاندار هرمزگان: اقدام سپاه در راستاي انتقام خون سردار سليماني، سيلي محکمي به آمريکا زد
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان با اشاره به اقدام غرورانگيز دلاورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در راستاي انتقام خون سردار سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني، گفت: اقدام موشکي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در هدف قرار دادن بخشي از پايگاهها، تجهيزات و نيروهاي تروريست آمريکاي جنايتکار، سيلي محکمي به آنها زد و اقتدار جمهوري اسلامي ايران را به جهانيان نشان داد.

عکس اصلی خبر

فريدون همتي در جمع خبرنگاران ضمن گراميداشت ياد و خاطره سردار سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني و همرزمان وي، عنوان کرد: بايد به ملت بزرگ ايران درود بفرستيم که اينچنين يکپارچه، ميليونها نفر از مردم در مراسم تشييع پيکر پاک و مطهر اين شهيد بزرگوار حضور يافتند و قدرداني خود از ايشان را نشان دادند.

وي ادامه داد: مقام معظم رهبري در تبيين شخصيت شهيد سردار سپهبد قاسم سليماني فرمودند که ايشان فردي شجاع و با تدبير بودند و شهادت ايشان نشان داد که انقلاب اسلامي همچنان زنده است.

استاندار هرمزگان افزود: اين ويژگيهاي مهم شخصيت سردار سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني بايد سرلوحه همه ما باشد.

همتي با اشاره به اقدام غرورانگيز دلاورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در راستاي انتقام خون سردار سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني، خاطرنشان کرد: اقدام موشکي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در هدف قرار دادن بخشي از پايگاهها، تجهيزات و نيروهاي تروريست آمريکاي جنايتکار، سيلي محکمي به آنها زد و اقتدار جمهوري اسلامي ايران را به جهانيان نشان داد.

وي تصريح کرد: همه ما وظيفه داريم تا دشمن را بشناسيم و در راستاي هدف مهم و راهبردي بيرون راندن دشمن بهويژه آمريکاييها از اين منطقه تلاش کنيم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3321
تاریخ :1398/10/21 ساعت 12:22:41
تعداد بازدید: 217
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی