گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3225
تاریخ :1398/05/16 ساعت 11:06:02
تعداد بازدید: 289
فرمانده نيروي دريايي ارتش: خليج فارس أمن است
email pdf word plus minus reset color
فرمانده نيروي دريايي ارتش گفت: در ديدار با فرمانده نيروي دريايي روسيه، اولين موافقتنامه نظامي بين مجموعه نيروهاي مسلح ايران به نمايندگي بنده و فرمانده نيروي دريايي روسيه از طرف وزارت دفاع روسيه را امضاء کرديم.

عکس اصلی خبر

به گزارش فارس، دريادار حسين خانزادي در نشست خبري گفت: در منطقه اتفاقي نيفتاده و تنها تحکيم امنيت نيروي دريايي مطرح بوده است و نمايشي هم که کشورهاي استکباري و در راس آنها آمريکا و انگليس اجرا کردند، تنها يک بلوف بزرگ و يک اقدام فريبکارانه است که ميخواهند نشان دهند منطقه فاقد امنيت است، در حالي که منطقه کاملا امن بوده و تلاش هاي آن ها براي ناايمن جلوه دادن منطقه بيهوده است.

دريادار خانزادي همچنين به برگزاري رزمايش مشترک ايران و روسيه اشاره کرد و افزود: در اين رابطه هفته گذشته ديداري با فرمانده نيروي دريايي روسيه انجام شد و اولين موافقتنامه نظامي بين مجموعه نيروهاي مسلح به نمايندگي بنده و فرمانده نيروي دريايي روسيه از طرف وزارت دفاع روسيه را امضاء کرديم.

وي در پايان افزود: به زودي طرح و برنامهريزي در اين خصوص صورت خواهد پذيرفت و رزمايش در سال جاري انجام خواهد شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3225
تاریخ :1398/05/16 ساعت 11:06:02
تعداد بازدید: 289
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی