گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2892
تاریخ :1396/09/13 ساعت 09:26:39
تعداد بازدید: 106
اعطای تا 19 ماه کسری خدمت برای پژوهشگران.
email pdf word plus minus reset color
رئیس دفتر تحقیقات کاربردی انتظامی هرمزگان گفت: به پژوهشگران بسته به نوع تحقیق و پژوهششان، بین 2 تا 19 ماه کسری خدمت را می‌توانیم اعطا کنیم.

عکس اصلی خبر

سرهنگ علی‌اکبر قلی پور در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، بیان کرد: دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی برای ایجاد امنیت دانش‌بنیان و رسیدن به اقتدار علمی در استان‌ها نیز راه‌اندازی شده است.

وی ادامه داد: هدف ما در این دفتر رسیدن به دانش تجربی کارکنان انتظامی، آینده‌پژوهی، تسهیل در اشتراک دانش و ایجاد سیستم دانشی پشتیبان و رسیدن به حداکثر بهره‌وری است.

سرهنگ قلی پور اضافه کرد: حمایت مادی و معنوی از کتب مربوط به امنیت و انتظامی، متونی که در راستای وظیفه پلیس و ایجاد امنیت باید ترجمه شوند، حمایت مادی و معنوی از طرح‌های تحقیقاتی اجتماعی که رویکرد انتظامی مرتبط با استان دارند استفاده از نخبگان و حمایت از ایده‌ها و اختراعات آن‌ها و اعطای کسر خدمت به پژوهشگران در خدمت وظیفه از خدماتی است که در این دفتر تحقیقاتی صورت می‌گیرد.

وی تصریح کرد: به پژوهشگران بسته به نوع تحقیق و پژوهششان، بین 2 تا 19 ماه کسری خدمت را می‌توانیم اعطا کنیم و همچنین پذیرش مقالات مرتبط با نظم و امنیت در نشریه این مرکز صورت می‌گیرد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: بهره‌مندی از دانش نخبگان و اساتید در جلسات اندیشه ورزی و میزگردهای علمی در خصوص معضلات امنیتی و انتظامی که با تعامل با دانشگاه‌ها انجام می‌شود نیز می‌تواند عاملی پایدار با تکیه‌بر دانش باشد.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه شعار امسال ما در هفته پژوهش "پژوهش و فناوری، پلیس روزآمد و امنیت پایدار" است، در این راستا بیشتر طرح‌های خود را در نمایشگاه هفته پژوهش را با این محوریت ارائه کردیم.

سرهنگ قلی پور با بیان اینکه جذب نخبگان در این دفتر چندین برابر سال‌های گذشته بوده و از ایده‌های آن‌ها استفاده‌شده است، اظهار کرد: از طریق رسانه‌ها و ورود به مراکز علمی جذب نخبگان برای انجام طرح‌های پژوهشی انتظامی صورت می‌گیرد و افرادی که در مراکز علمی فعال هستند طرح‌های خود را به ما ارائه می‌کنند و پس از بررسی طرح‌های موردنیاز انتخاب می‌شوند.

وی در پایان گفت: طرح‌هایی که با توجه به رشته تحصیلی محققین و پژوهشگران به ما ارسال می‌شوند بررسی می‌شوند و با توجه به نیازهای پژوهشی دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان مورداستفاده قرار می‌گیرند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2892
تاریخ :1396/09/13 ساعت 09:26:39
تعداد بازدید: 106
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی