گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3227
تاریخ :1398/05/22 ساعت 12:09:55
تعداد بازدید: 199
فرمانده انتظامي استان هرمزگان: دليل مطالبه بالاي مردمي، وجود امنيت در جامعه است
email pdf word plus minus reset color
فرمانده انتظامي استان هرمزگان گفت: همکاري و همراهي خبرنگاران و اصحاب رسانه تضمين کننده موفقيت پليس در انجام ماموريت ها و عامل موثر در بهبود شاخص هاي امنيتي و انتظامي است.

عکس اصلی خبر

به گزارش ايسنا، سردار عزيزاله ملکي در آيين تجليل از خبرنگاران حوزه انتظامي،  دغدغه هاي پليس و اصحاب رسانه در بهبود وضعيت اجتماعي را مشترک دانست و عنوان کرد: اين هدف مشترک موجب بهبود تعامل و ارتباط سازنده اين دو بخش با يکديگر شده است. سردار ملکي افزود: همان گونه که کيفيت و کميت فعاليت نيروي انتظامي در ايجاد امنيت تاثيرگذار است، چگونگي فعاليت خبرنگاران نيز در احساس امنيت بين مردم و يا القاي ناامني موثر است.

وي ادامه داد: در نتيجه تلاش اصحاب رسانه و افزايش آگاهي عمومي، مطالبه مردم در حوزه امنيت نيز بالاتر رفته و نسبت به بروز کوچکترين حادثه هاي انتظامي نيز واکنش نشان داده و خواهان بالاترين مرتبه از امنيت در وجوه مختلف آن هستند.

سردار ملکي اضافه کرد: هم اکنون ايران از امن ترين کشورهاي جهان است و اين در شرايطي است که در کشوري مانند آمريکا ظرف مدت 24 ساعت بزرگترين کشتارهاي خياباني به وقوع مي پيوندد.

رئيس پليس هرمزگان از خبرنگاران به عنوان چشم بينا و امين جامعه نام برد که نيروي انتظامي نيز به آنان اعتماد کرده و گزارش بسياري از موارد قانون شکني را از خبرنگاران دريافت مي کند.

سردار  ملکي با بيان اينکه انعکاس به موقع اخبار و اعتمادسازي در جامعه از رسالتهاي مهم خبرنگاران است، خاطرنشان کرد: براساس اعلام وزارت کشور، هرمزگان جز پنج استان امن کشور است.

وي با بيان اينکه اصحاب رسانه هم ميتوانند توليد کننده امنيت و هم ايجاد کننده حساس نا امني در جامعه باشد، عنوان کرد: نوشتههاي خبرنگاران در احساس امنيت يا نا امني ميتواند تاثيرگذار باشد.

فرمانده انتظامي استان هرمزگان با اشاره به تعامل بسيار خوب پليس و اصحاب رسانه، بيان کرد: هر جا که رسانه به کمک پليس آمده است ما در ماموريتها موفق بوده ايم. وي با ذکر اين نکته که احساس امنيت در دهه 90 در بين مردم بيشتر شده است، اظهار کرد: امروز در جمهوري اسلامي به قدري امنيت بالاست که مردم نميتوانند کوچکترين نا امني را هم تحمل کنند. سردار ملکي دليل مطالبه بالاي مردمي را وجود امنيت در جامعه دانست و عنوان کرد: همدلي و همراهي رسانه با پليس موجب شد تا در حوزههايي که با چالش روبرو بوديم با موفقيت آن چالشها را برطرف کنيم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3227
تاریخ :1398/05/22 ساعت 12:09:55
تعداد بازدید: 199
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی