گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2940
تاریخ :1396/11/25 ساعت 07:42:46
تعداد بازدید: 156
حکمت بخشدار
email pdf word plus minus reset color
اقدام ناموفق بخشدار جزیره هرمز برای بوسیدن روی مبارک وزیر کشور و در ادامه، تلاش نافرجام وی برای بوسیدن دست رحمانی فضلی، به حدی مملو از سیاست و کیاست این مدیر عزیز بود که بعد از ساعاتی سوژه اول فضای مجازی هرمزگان شد.

عکس اصلی خبر

كاظم گلخني

متاسفانه برخی افراد حسود و مغرض که  از دیدن فیلم  ماچ نافرجام در روز استقبال بشدت خشمگین شده اند خواستار برکناری این مدیر مدبر شده اند.

گویا  این عزیزان فقط به ظاهر ماجرا توجه کرده اند در حالیکه پشت هر ماچ هزار سیاست و کیاست نهفته  بود که متاسفانه با بهانه سرماخوردگی وزیر  نافرجام ماند.

دوستان عزیز حتم بدانید این اقدام متهورانه و دور اندیشانه میرحسینی که مالامال از  سیاست است همچون کتابی پر ز حکمت است و  اگر ماچ ها به هدف می نشست بزودی شکل کلی جزیره هرمز تغییر کاربری می داد به حدی که گردشگران این جزیره محروم را در نقشه با جزیره گنج اشتباه بگیرند. حالا این وسط عده ای مغرضانه این تدبیر بخشدار زحمتکش را با خشم سرشار از نزاکت فرماندار مظلوم گلپایگان همسان دانسته و مدام نعره بر برکناری وی می دهند.  غافل از این که در حوزه سیاست دست بوسی امر بسیار پسندیده بوده و با یک سرچ ساده در اینترنت  بسی چهره نامدار در صف دست بوسی خواهید یافت. مهم مصالح و دور اندیشی پشت هر ماچ است که ما از دیدنش محروم هستیم .

عجیب تر این که همه خدمات بزرگ بخشدار بخصوص در حوزه برخورد با فروش غیر قانونی خاک جزیره و آن همه خدمات رفاهی و اشتغال که در جزیره موج میزند را رها کردیم و عدل چسبیدیم به ناکامی در چند ماچ ناقابل , بیایید اندکی  مثبت و اندیش باشیم و از زرنگی بخشدار بخصوص سرعت العمل بسیار چشمگیر وی در تعویض محل بوسه  تجلیل کنیم در ضمن همین جا مژده دهیم که وی به عنوان فرد برگزیده به لیگ برتر جام دست بوسی راه یافته است.

ما نیز این توفیق را تبریک گفته و از الان ذوق زده و شادمان در صف دست بوسی از بخشدار عزیز  به انتظار خواهیم نشست.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2940
تاریخ :1396/11/25 ساعت 07:42:46
تعداد بازدید: 156
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی