گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3177
تاریخ :1398/02/15 ساعت 08:41:38
تعداد بازدید: 1746
نماينده ولي فقيه در استان هرمزگان: بايـد آرايـش جـنگي بـگيريم
email pdf word plus minus reset color
نماينده ولي فقيه در استان هرمزگان گفت: همانطور که دشمن آرايش جنگي گرفته، ما هم بايد آرايش جنگي بگيريم و اين کار تنها با تفنگ انجام نميشود بلکه گاهي با گندم و با گوسفند و اقلام مورد نياز مردم است.

عکس اصلی خبر

به گزارش ايسنا، آيتالله غلامعلي نعيمآبادي  در جمع نمازگزاران بندرعباس با اشاره به در پيش بودن ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: پيامبر اسلام(ص) مي فرمايند: اي جابر اين ماه رمضان است هر کس روزهاي آن را روزه بگيرد و بخشي از شب را در آن به عبادت بپردازد و شکم خود را از حرام حفظ کند، چشمانش و زبانش را کنترل کند همانطور که روز اول شوال انسان از رمضان خارج شده است از گناهان هم خارج ميشود.

وي  با بازخواني سخنان مقام معظم رهبري در خصوص کارگران تصريح کرد: ملت بايد آرايش جنگي به خود بگيرند و با شايعات در صف بنزين نايستند چرا که اين آرايش جنگي نيست و خرد را بايد 
حاکم کرد.

امام جمعه بندرعباس اظهار کرد: ما امروز در جنگ هستيم و دشمن ميخواهد بر زندگي روزمره ما فشار بياورد تا ما عاصي شويم و اقلام مورد نياز ما را به صورت قاچاق از کشور خارج ميکند تا زمينگيرمان کند.

آيتالله نعيمآبادي اضافه کرد: همانطور که دشمن آرايش جنگي گرفته، ما هم بايد آرايش جنگي بگيريم و اين کار تنها با تفنگ انجام نميشود بلکه گاهي با گندم و با گوسفند و اقلام مورد نياز مردم  است.

امام جمعه بندرعباس افزود: گوشت و گندم و اقلام مورد نياز  اين مردم نبايد به طوري در خارج از کشور به فروش رساند که مردم به مشقت بيافتند.

آيت الله نعيم آبادي در ادامه با اشاره به بازديدش از يک خبرگزاريها تصريح کرد: در نشستي که با يکي از خبرگزاريهاي مربوط به روحانيت داشتيم سوالاتي مطرح شد که يکي از آنها، اشاره بنده به نداشتن محافظ در خارج استان بود که با واکنشهاي نامناسبي روبرو شد.

 وي ادامه داد: من گفتم که در خارج از استان محافظ ندارم و متاسفانه  داد همه در آمد که چرا با وجود داشتن محافظ، اين حرف را زدهام در صورتي که تاکيد بر خارج استان بود و اين مسئله واقعيتي است که از سپاه تقاضا کردهام و آنها را متقاعد کرده که  خارج از استان محافظ نداشته باشم.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به جنجالهاي فضاي مجازي در رابطه با بازرسي بدني خود در فرودگاه بندرعباس خاطرنشان کرد: گاهي اوقات در فرودگاه، به واسطه اعتمادي که وجود دارد بنده را مورد بازرسي بدني قرار نميدهند اما يک بار مرا مورد بازرسي قرار دادند و خواستند کيف در دست مرا بگردند که با اعتراض من همراه بود که حامل اين کيف هم هماني است که او را بازرسي نميکنيد، يا به صورت کامل بازرسي کنيد و يا اينکه اين کار را انجام ندهيد

up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3177
تاریخ :1398/02/15 ساعت 08:41:38
تعداد بازدید: 1746
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی