گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3321
تاریخ :1398/10/21 ساعت 12:16:13
تعداد بازدید: 216
شهادت سردار سليماني عمق وحدت را در جامعه اسلامي تقويت کرد
email pdf word plus minus reset color
امام جمعه اهل سنت بندرعباس با بيان اين که سردار سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني فردي معتقد به وحدت اسلامي بود و براي وحدت اسلامي تلاش ميکرد، خاطرنشان کرد: اين فرمانده دلاور با علماي اهل سنت بهترين روابط را داشت و سعي در ارتقاي جايگاه علما اعم از شيعه و سني در سطح جامعه را داشت.

عکس اصلی خبر

سيد عبدالباعث قتالي در گفتوگو با فارس اظهار کرد: يکي از ويژگيهاي شهادت سربلندانه شهيد حاج قاسم سليماني، وحدت و انسجام عميقي است که در جامعه اسلامي بوجود آمده است.

وي بيان کرد: وحدت اسلامي از اصول اساسي اسلام است و اکنون که شاهد شهادت يکي از سرداران بزرگ اسلام هستيم، اين وحدت اکنون بيش از هر زمان ديگري خود را نشان داده است.امام جمعه اهل سنت بندرعباس با بيان اين که سردار سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني فردي معتقد به وحدت اسلامي بود و براي وحدت اسلامي تلاش ميکرد، خاطرنشان کرد: اين فرمانده دلاور با علماي اهلسنت بهترين روابط را داشت و سعي در ارتقاي جايگاه علما اعم از شيعه و سني در سطح جامعه را داشت. شيخ قتالي ادامه داد: بعد از شنيده شدن خبر شهادت اين سردار بزرگوار عموم مردم اعم از شيعه و سني نگران و متأثر شدند و بدنبال آن شيعه و سني يک صدا با سردار سليماني وداع کردند. وي تصريح کرد: نبايد فراموش کرد که همه ما از هر گروه، جناح، قوميت، تفکر و مذهب در يک خانه به نام ايران زندگي ميکنيم و حفظ ايران، حفظ کيان و موجوديت همه ما است و همه ما داراي سرنوشت مشترکي هستيم و لذا در لحظات سختي و توطئه دشمنان بايد در کنار هم باشيم. اين روحاني برجسته اهلسنت جنوب گفت: سردار سليماني با رويکرد خود، الگويي براي وحدت اسلامي بود و وداع با اين سردار بزرگ، وداع با يکي از سربازان فداکار وطن است که به حق شاهد شکوه عظيمي در وداع با اين شخصيت عزيز بوديم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3321
تاریخ :1398/10/21 ساعت 12:16:13
تعداد بازدید: 216
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی