گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2991
تاریخ :1397/03/19 ساعت 08:40:43
تعداد بازدید: 156
با حكم وزير كشور؛ معاون هماهنگي امور عمراني استانداري هرمزگان منصوب شد
email pdf word plus minus reset color
وزير كشور با صدور حكمي رضا مدرس را به سمت معاون هماهنگي امور عمراني استانداري هرمزگان منصوب كرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، در متن حكم دکتر عبدالرضا رحماني فضلي وزير كشور خطاب به رضا مدرس آمده است:به موجب اين حكم و بنا به پيشنهاد استاندار محترم استان هرمزگان و تاييد معاون محترم عمران و توسعه و امور شهري و روستايي، جنابعالي را به سمت معاون هماهنگي امور عمراني استانداري هرمزگان منصوب مي نمايم.

ایجاد هماهنگی در زمینه های فنی و عمرانی، نظارت بر تهیه و تصویب طرح های توسعه و عمران شهری و روستائی، تشخیص نیازمندی های عمرانی و تعیین اولویت ها، نظارت بر اجرای طرح های عمرانی دستگاه های استانی و نحوه عملکرد جذب اعتبارات، برقراری تعامل لازم با مدیران محترم دستگاه ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا در جهت پیشبرد پروژه های عمرانی و رشد و توسعه متوازن مناطق، نظارت و مراقبت بر نحوه ساخت و سازها، توجه به الگوی شهرسازی و معماری اسلامی ایرانی و ارائه منظم گزارش عملکرد و پیشرفت برنامه ها به معاونت مزبور از اهم وظایفی است که انتظار دارد در چارچوب قوانین و مقررات جاری و اسناد فرادست و در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید با بهره گیری از استعدادها و تجارب نیروهای لایق و متخصص بدان اهتمام نمایید.

توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت
 آیت الله العظمی خامنه ای «مدظله العالی» از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

شايان ذكر است؛ رضا مدرس از مرداد ماه سال 96 تاكنون به عنوان سرپرست معاونت هماهنگي امور عمراني استانداري هرمزگان مشغول به فعاليت بود و سوابقي همچون مديركل نوسازي مدارس هرمزگان و مشاور امور سرمايه گذاري و بين الملل استاندار هرمزگان را در كارنامه دارد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2991
تاریخ :1397/03/19 ساعت 08:40:43
تعداد بازدید: 156
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی