گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3255
تاریخ :1398/07/16 ساعت 10:34:02
تعداد بازدید: 240
موافقت رئيس دستگاه قضا با درخواست يک دختر براي آزادي پدرش
email pdf word plus minus reset color
رئيس کل دادگستري استان هرمزگان گفت: در پي درخواست دختر بندرعباسي از رئيس قوه قضائيه، زمينه برخورداري پدر اين دختر از تخفيف قانوني فراهم شد.

عکس اصلی خبر

علي صالحي در اين زمينه افزود: با دستور رئيس قوه قضائيه، پدر اين کودک از زندان ميناب به بندرعباس منتقل و از تخفيف قانوني زندان با کار (راي باز) برخوردار شد. وي ادامه داد: در ديدار مردمي رئيس قوه قضائيه در هرمزگان مونا دختربچه بندرعباسي با اعلام اين که پدرش به دليل زنداني بودن در شهر ميناب از او دور است، از حجت الاسلام و المسلمين رئيسي خواسته بود که زمينه حضور پدرش در کنار او و خانواده اش را فراهم کند.

رييس قوه قضاييه صبح روز پنجشنبه 11مهر به منظور بررسي آخرين وضعيت قضايي و حقوقي هرمزگان وارد فرودگاه بندرعباس شد و مورد استقبال استاندار، نماينده ولي فقيه در هرمزگان، نمايندگان مردم در مجلس شوراي اسلامي و مسوولان قضايي، نظامي و انتظامي استان قرار گرفت.

دراين سفر که يک هيات عالي قضايي حجت الاسلام والمسلمين ابراهيم رئيسي را همراهي مي کردند، ديدار با خانواده شهدا ، ايثارگران، روحانيان، قضات و کارکنان دستگاه قضايي و اقشار مختلف مردم انجام

امين حسين رحيمي معاون پارلماني و مجلس قوه قضاييه،محمد باقر الفت معاون اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم قوه قضائيه، حجت الاسلام و المسلمين محمد مصدق معاون حقوقي قوه قضاييه و حجت الاسلام والمسلمين حکمت علي مظفري معاون رييس قوه قضاييه و رييس مرکز امور شوراهاي حل اختلاف کشور نيز که از روز چهارشنبه وارد استان هرمزگان شده بودند، در اين سفر رييس قوه قضاييه را همراهي کردند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3255
تاریخ :1398/07/16 ساعت 10:34:02
تعداد بازدید: 240
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی