گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3410
تاریخ :1399/03/12 ساعت 09:53:48
تعداد بازدید: 578
جلسه شورای شهر بندرعباس به حدنصاب نرسید؛ سوال از شهردار به جلسه بعد موکول شد
email pdf word plus minus reset color
جلسه شورای اسلامی شهر بندرعباس با دستور «ارائه پاسخ شهردار بندرعباس به سؤالات اعضای شورا» به دلیل به حدنصاب نرسیدن اعضا لغو شد.

عکس اصلی خبر

یکصد و هفتاد و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر بندرعباس، دیروز ۱۱ خردادماه با حضور شهردار و با دستور جلسه «ارائه پاسخ شهردار بندرعباس به سؤالات اعضای شورا» با حضور ۷ تن از اعضای شورا شامل حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد عامری سیاهویی، اسماعیل بواشه، رضا حیدری زاده، فاطمه جراره، فیصل دانش، اسلام باوقار و مجید عسکری زاده آغاز شد.

کیانوش جهانبخش، فرزانه آرامش، جواد بلارک و آبتین امیری اعضای غایب این جلسه بودند.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس در این جلسه ضمن تسلیت شهادت آرزو باهو، اولین شهید مدافع سلامت هرمزگان، اظهار کرد: با توجه به اطلاعی که به همکاران داده شده تعدادی از همکاران با مشکلاتی مواجه شدند که امیدواریم دلیل قانع‌کننده‌ای برای این غیبت داشته باشند.

فاطمه جراره با بیان اینکه این جلسه رسمیت پیدا نمی‌کند، خاطرنشان کرد: ختم این جلسه را اعلام می‌کنم و دستور جلسه فعلی به جلسه روز سه‌شنبه ۱۳ خرداد موکول می‌شود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3410
تاریخ :1399/03/12 ساعت 09:53:48
تعداد بازدید: 578
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی