گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3272
تاریخ :1398/08/12 ساعت 10:04:32
تعداد بازدید: 68
برخورد جدي دادگستري با هرگونه تخلف تغيير کاربري اراضي
email pdf word plus minus reset color
رئيس کل دادگستري هرمزگان گفت: با هر گونه تخلف در تغيير کاربري اراضي برخورد جدي ميکنيم.

عکس اصلی خبر

علي صالحي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر انگيزه سودجويان براي دخل و تصرف در اين مواهب الهي از جمله دريا، کوه، جنگل و... زياد شده است و بر اساس قانون  وظيفه برخورد و سامان دادن به آنها را داريم و تمام تلاش خود را به کار مي بريم تا دست سودجويان را از اين منافع گران بها کوتاه کنيم.

وي ادامه داد، براي اين مهم، شوراي حفظ حقوق بيت المال به صورت مستمر تشکيل ميشود و مصوبات آن با جديت پيگيري شده و موجب شده روند تجاوز به اراضي ملي و دولتي به نحو چشمگيري کاهش يابد.

اين مقام قضايي در ادامه به پروندهها حقوقي و تغيير کاربري در اين شورا اشاره کرد و افزود: در تخلفات تغيير کاربري قلع و قمع زيادي صورت گرفته است.

رئيس کل دادگستري استان هرمزگان مهمترين عامل در حفظ حقوق بيت المال را پيشگيري دانست و گفت: اگر به پيشگيري توجه شود شاهد کاهش تصرفات خواهيم بود.

وي همچنين خواستار تعيين تکليف آلودگي زيست محيطي ناشي از فاضلاب در حواشي خورها و سواحل شد و گفت: همه بايد کمک کنند تا شاهد تصرفات غير قانوني و آلودگيهاي زيست محيطي در سواحل نباشيم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3272
تاریخ :1398/08/12 ساعت 10:04:32
تعداد بازدید: 68
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی