گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3001
تاریخ :1397/04/06 ساعت 09:21:39
تعداد بازدید: 149
حراست استانداري با نظارت بيشتر زمينه افزايش رضايتمندي مردم از دستگاه ها را فراهم كند
email pdf word plus minus reset color
مشاور عالي و مديركل حوزه استاندار هرمزگان خواستار نظارت بيشتر اداره كل حراست استانداري بر عملكرد دستگاه ها در راستاي افزايش رضايتمندي مردم شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، محمدباقر كشفي در نشست با مديركل و كاركنان اداره كل حراست استانداري هرمزگان يكي از مسائل مهم در نظام اداري را اعتمادسازي دانست و بيان داشت: نيروهاي حراست بايد تمام تلاش خود را در راستاي افزايش اعتماد نسبت به دستگاه هاي اجرايي به كار بگيرند.

وي با بيان اينكه استانداري دستگاه عالي حاكميت و دولت در استان است، افزود: اداره كل حراست استانداري نيز نقش و جايگاهي مهم در سطح استان دارد و بايد بر عملكرد حراست سازمان ها و ادارات استان نظارت داشته باشد.

مشاور عالي استاندار هرمزگان تصريح كرد: استاندار در جفرافياي استان به عنوان رئيس جمهور استان محسوب مي شود و كاركنان حراست استانداري به منزله گوش شنوا و چشم بيناي استاندار هستند.

كشفي با بيان اينكه هدف استاندار هرمزگان تلاش در راستاي توسعه بيشتر اين استان است، اظهار داشت: مجموعه حراست استانداري با انجام دقيق وظايف خود مي تواند ياري گر استاندار هرمزگان در دستيابي به اهداف و چشم اندازها باشد.

وي خواستار بازبيني در روش ها و به روز كردن آنها در راستاي پيشبرد اهداف شد و بيان داشت: آموزش كاركنان و استفاده از شيوه هاي نو موجب موفقيت بيشتر در كار خواهد شد و بايد براي رسيدن به اهداف اين امر مهم را اجرايي كنيم. مديركل حوزه استاندار هرمزگان يكي از دغدغه هاي دكتر همتي استاندار هرمزگان را افزايش رضايتمندي مردم از مجموعه فرمانداري ها و شهرداري ها و ساير دستگاه ها اعلام كرد و افزود: حراست استانداري بايد با نظارت بيشتر، در جهت خدمت رساني بهتر و تكريم ارباب رجوع در دستگاه هاي اجرايي تلاش كند تا مردم رضايت بيشتري از عملكرد دستگاه ها داشته باشند. كشفي تاكيد كرد: اداره كل حراست استانداري مي تواند با برنامه ريزي به روز و مناسب تر، ركن اساسي دستيابي به موفقيت ها در استان باشد.

وي بر لزوم جلوگيري از روزمرگي در كارها و برنامه ريزي براي انجام امور تاكيد كرد و گفت: بايد با برنامه ريزي مناسب به كارها نظم ببخشيم و با استفاده از نوآوري و روش هاي خلاقانه كارها را به پيش ببريم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3001
تاریخ :1397/04/06 ساعت 09:21:39
تعداد بازدید: 149
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی