گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3040
تاریخ :1397/06/18 ساعت 09:41:11
تعداد بازدید: 94
رعايت قوانين پدافند غيرعامل به فرهنگ سازي دارد
email pdf word plus minus reset color
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري هرمزگان گفت: بسياري از مشکلات زير بنايي مانند ساخت و سازهاي منازل که توسط مردم صورت مي گيرد به دليل آگاه نبودن از رعايت قوانين پدافند غير عامل در آنها موجب خسارت مالي و حتي جاني مي شود که اين آگاهي بخشي نياز به فرهنگ سازي در جامعه دارد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومي استانداري هرمزگان، بهروز اکرمي در نشست شوراي پدافند غيرعامل استان هرمزگان، عنوان كرد: در بسياري از موارد که مردم متحمل خسارت شده اند به دليل عدم آگاهي در رعايت قوانين پدافند غير عامل بوده و بايد فرهنگ سازي رعايت قوانين پدافند غيرعامل در جامعه به صورت مستمر صورت گيرد. وي اضافه کرد: قوانين و مقررات پدافند غيرعامل نبايد تنها در حد يک سند باقي بمانند بلکه بايد به عمل و رفتار در اين خصوص در جامعه تبديل شود.

اکرمي برگزاري جلسات کميته هاي 12 گانه زير مجموعه پدافند غيرعامل استان را ضروري دانست و بيان داشت: بايد جلسات کميته هاي 12 گانه به صورت منظم برگزار شود و روساي آن کميته ها بايد در شوراي پدافند غيرعامل شخصا حاضر و مسائل را از طريق شورا پيگيري کنند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3040
تاریخ :1397/06/18 ساعت 09:41:11
تعداد بازدید: 94
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی