گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2940
تاریخ :1396/11/25 ساعت 07:39:18
تعداد بازدید: 112
عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس: تا زمان مشخص شدن حسابرسی به بودجه فعلی رای نخواهم داد
email pdf word plus minus reset color
عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس با اشاره به توانمند سازی اقتصادی محلات و ارتباط با بازاریان، اضافه کرد: دو بازارچه نمی توانیم راه بیندازیم زیرا توانایی ارتباط با بازاریان نداریم.

عکس اصلی خبر

به گزارش ایسنا، پرویز سالاری در نطق پیش از دستور چهل و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندعباس افزود : شهردار بندرعباس از اعضای شورای شهر رای آورد اما باید باید روش خود را عوض کند، اگر قرار باشد مثل چهار سال قبل عمل کند هیچ اتفاق مفیدی در شهر رخ نمی دهد.

وی اظهار کرد: شعار وی «باورمان ساختن شهری برای همه است» بوده، اگر باورتان ساختن شهری برای همه است باید 42 درصد از بافت فرسوده شهر هم از آن بهره ببرند.

سالاری با بیان اینکه در این محلات اگر اتفاقی بیفتد کسی سکته کند، آمبولانس نمی تواند وارد شود و نجات پیدا نمی کند، اضافه کرد: تا زمانی که نتیجه حسابرسی مشخص نشود به بودجه فعلی رای نخواهم داد.

این عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس با بیان اینکه هر سال 8 معبر را بازگشایی کردیم اما این میزان کم است، اضافه کرد: بنا به ماده 9 قانون شهرسازی بازآفرینی شهری یکی از مسائل مهم نظام است، در سال 93 بانک های زیادی برای دادن وام های کم بهره به مردم معرفی شدند اما ما برای تسهیل این موضوع چه کرده ایم.

سالاری ادامه داد: انتظارمان ارائه گزارشی است مبنی بر اینکه چند درصد از مردم ساکن بافت فرسوده، وام نوسازی گرفته اند و چه میزان امروشان تسهیل شده است.

وی با بیان اینکه انتظار داریم شهردار حرف هایش را عملی کند، عنوان کرد: سال گذشته مقرر شد، نصف هزینه های تیم فوتبال شهرداری توسط حامی مالی تامین شود و این صرفه جویی در هزینه را به سمت توسعه ورزش همگانی پیش ببریم که مشخص نیست این موضوع عملیاتی شده یا خیر.

این عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس با اشاره به توانمند سازی اقتصادی محلات و ارتباط با بازاریان، اضافه کرد: دو بازارچه نمی توانیم راه بیندازیم زیرا توانایی ارتباط با بازاریان نداریم.

سالاری با اشاره به اینکه شهردار بندرعباس باید به دل محلات برود و تحرک ایجاد کند، اظهار کرد: وضعیت اقتصادی به گونه ای است که پول مشکل گشا نیست.

وی با تأکید بر اینکه با خام فروشی مخالفیم زیرا هیچ سودی به حال شهرداری بندرعباس ندارد، تصریح کرد: باید به دنبال حمایت از سرمایه گذاران باشیم نه آنکه چشممان به این باشد که از سرمایه گذار پروانه و عوارض بگیریم.

این عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس با اشاره به اینکه اگر می خواهیم کاری برای شهر بکنیم باید تحرک اقتصادی ایجاد کنیم، خاطرنشان کرد: بافت فرسوده یک ظرفیت برای اقتصاد درونزا است پس باید از این ظرفیت استفاده کرد و تحرک اقتصادی ایجاد کنیم.

سالاری اضافه کرد: مدیر منطقه آزاد قشم عشق قدرت ریسک در مدیریت شهری دارد و به همین علت قشم طی چند جلسه در مسیر تبدیل به شهر هوشمند گام برمی‌دارد و این امکان باید در بندرعباس فراهم شود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2940
تاریخ :1396/11/25 ساعت 07:39:18
تعداد بازدید: 112
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی