گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3363
تاریخ :1398/12/19 ساعت 13:02:22
تعداد بازدید: 409
معاون اول رئيس جمهور در تماس با استاندار هرمزگان: همه امکانات را براي مبارزه با کرونا بسيج کنيد
email pdf word plus minus reset color
معاون اول رييس جمهوري در تماسهاي تلفني جداگانه با استانداران هفت استان، اجراي سياستها و برنامههاي ستاد ملي مبارزه با کرونا و انسجام، هماهنگي و همکاري بيشتر مسئولان و مردم را جهت پيشگيري از شيوع اين ويروس ضروري ارزيابي کرد.

عکس اصلی خبر

 اسحاق جهانگيري در تماسهاي تلفني جداگانه با استانداران هرمزگان، فارس، قزوين، اصفهان، خراسان رضوي، کرمان و سيستان و بلوچستان اجراي سياستها و برنامههاي ستاد ملي مبارزه با کرونا و انسجام، هماهنگي و همکاري بيشتر مسئولان و مردم را جهت پيشگيري از شيوع اين ويروس و درمان مبتلايان ضروري ارزيابي کرد.

معاون اول رييس جمهوري در اين مکالمههاي تلفني ضمن دريافت آخرين گزارشها و اخبار مربوط به ويروس کرونا و اقدامات انجام شده در اين استانها، از استانداران خواست تا به عنوان نمايندگان عالي دولت همه امکانات دولت، نهادهاي مختلف و بخش خصوصي را براي پيشگيري و مقابله با ويروس کرونا به کار بگيرند.

جهانگيري با اشاره به نقش رسانهها و سازمانهاي مردم نهاد در اطلاعرساني و اطمينانبخشي به جامعه، لزوم جدي گرفتن هشدارها و دستورالعملهاي ستاد ملي مقابله با کرونا از سوي مردم را خاطرنشان کرد و گفت: قطعا همکاري و همراهي مردم نقش پراهميتي در کوتاه شدن عمر اين ويروس و روند کاهشي ابتلا و شکست اين بيماري در کشور دارد.

معاون اول رييس جمهوري بار ديگر از مجاهدت ارزشمند کادر پزشکي و درماني و نيز کساني که براي تامين مايحتاج مردم تلاش ميکنند قدرداني و بر نظارت بيشتر بر توزيع اقلام درماني و بهداشتي و مقابله با سودجويان و محتکران و معرفي آنان به مراجع قضايي تاکيد کرد.

استانداران هرمزگان، فارس، قزوين، اصفهان، خراسان رضوي، کرمان و سيستان و بلوچستان نيز در اين تماس هاي تلفني ضمن ارائه گزارش از آخرين وضعيت ابتلا به کرونا، نيازها و اقدامات انجام شده، از اهتمام جدي مسئولين استان براي بکارگيري همه ظرفيتها در جهت پيشگيري و درمان افراد درگير با ويروس کرونا خبر دادند.

کاهش چشمگير ورود مسافر به هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: با اعلام محدوديتهاي اعمال شده در هرمزگان، شاهد کاهش چشمگير ورود مسافر به استان هستيم.

به گزارش خبرگزاري فارس از بندرعباس، فريدون همتي صبح امروز با حضور در برنامه زنده تلويزيوني ««گاهگمون»» از شبکه استاني سيماي خليج فارس اظهار کرد: تمامي وروديهاي جادهاي، ريلي، هوايي و دريايي استان هرمزگان براي پيشگيري از بيماري کرونا تحت کنترل و مراقبت شديد هستند و تيمهاي کنترل و غربالگري در تمامي وروديها در همه شهرستانهاي استان حضور دارند.

وي افزود: به شدت مراقبت و ارزيابي و محدوديت ورود مسافر را اعمال ميکنيم و از ورود افراد مشکوک به بيماري به استان به طور جدي جلوگيري ميشود.

استاندار هرمزگان ادامه داد: با توجه به اعلام عدم پذيرش گردشگر در هرمزگان، ميزان ورود مسافر به اين استان کاهش چشمگيري يافته است و جهت پيشگيري و مقابله با بيماري کرونا، هيچگونه خدماتي به گردشگران در هرمزگان ارائه نمي شود و در حال حاضر نيز هتلها و مهمانپذيرهاي استان مسافر و گردشگر ندارند و حجم جابجايي مسافر توسط شناورها نيز بسيار کاهش يافته
 است. همتي تصريح کرد: تصميمات ستاد استاني مديريت بيماري کرونا در هرمزگان، جامع و با دقت مناسب جهت پيشگيري لازم از اين بيماري است.

وي خاطرنشان کرد: اماکن عمومي در سطح استان نيز به صورت منظم ضدعفوني ميشوند و اقدامات گستردهاي نيز جهت تامين اقلام بهداشتي مورد نياز انجام شده است. همتي بيان داشت: از مردم مي خواهيم تا همچنان و به طور جدي اصول و نکات بهداشتي را براي پيشگيري از بيماري کرونا رعايت  
کنند.

استاندار هرمزگان از خدمات پزشکان، پرستاران و کادرهاي درماني در استان هرمزگان که در مدت شيوع بيماري کرونا تلاشهاي بسياري را انجام داده و با ازخودگذشتگي بار ديگر خدمتگزاري بيمنت خود را به رخ کشيدند، تشکر و قدرداني کرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3363
تاریخ :1398/12/19 ساعت 13:02:22
تعداد بازدید: 409
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی