گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3272
تاریخ :1398/08/12 ساعت 10:07:37
تعداد بازدید: 131
ورود دستگاه قضايي به نحوه واگذاري برخي اراضي ساحلي قشم
email pdf word plus minus reset color
رئيس دادگستري شهرستان قشم از ورود دستگاه قضايي به نحوه واگذاري برخي اراضي ساحلي خبر داد و مصوبات جلسهاي براي بررسي اين موضوع را تشريح کرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ايسنا، مسعود رحماني در جمع خبرنگاران از ورود دستگاه قضايي به نحوه واگذاري برخي اراضي ساحلي خبر داد و تصريح کرد: در اين زمينه شوراي حفاظت از اراضي در محل دادگستري و با حضور دادستاني و کليه نهادهاي متولي از جمله سازمان منطقه آزاد و شيلات و منابع طبيعي، اداره ثبت، جهاد کشاورزي و نهادهاي ديگر تشکيل شد.

وي افزود: توقف عمليات اجرايي در خصوص برخي اراضي، اتخاذ ترتيبي براي دسترسي آسان عموم به سواحل و پرهيز از هرگونه خدشه به نماي دريا از طريق واگذاري اراضي و احداث بنا، رعايت فواصل قانوني در واگذاري اراضي جهت پرورش ميگو و ساير آبزيان از محل سکونت عموم در اين جلسه مصوب شد. رئيس دادگستري قشم  عنوان کرد: همچنين ترتيبي اتخاذ شد تا در خصوص حواشي پيش آمده اطلاع رساني دقيق توسط نهاد متولي صورت گيرد تا موجبات برداشت خلاف واقع منتفي شود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3272
تاریخ :1398/08/12 ساعت 10:07:37
تعداد بازدید: 131
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی