گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3411
تاریخ :1399/03/13 ساعت 12:51:06
تعداد بازدید: 616
خودکفایی مهم‌ترین راه مقابله با تحریم‌ها است
email pdf word plus minus reset color
نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: برای حفظ اقتدار اقتصادی کشور و غلبه بر تحریم‌ها، خودکفایی و اتکای به توان بومی مهم‌ترین و موثرترین راه است.

عکس اصلی خبر

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام محمد عبادی‌زاده اظهار کرد: تحریم‌های آمریکا و نظام سلطه در مورد ملت ایران رو به زوال است و اندیشه انقلابی ملت ایران موجب زوال این تحریم‌ها شده است .

وی افزود: ملت ایران یک ملت متکی بر ظرفیت‌های خویش است و 41 سال در برابر همه تهدیدات و فشارها و تحریم‌ها ایستاده است و دنیا بارها قدرت و عظمت ملت ایران را دیده است که چگونه تهدیدات را به فرصت‌هایی برای رشد و شکوفایی خویش تبدیل کرده است .

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با تصریح بر این که انتقال بنزین تولیدی کشورمان به ونزوئلا و عرضه این محصول مهم و استراتژیک در بازار جهانی یک فرصت بزرگ برای ملت ایران بود که به لطف خداوند با اقتدار انجام شد، افزود: دنیا به چشمان خود دید که اقدام غرورآفرین نفتکش‌های ایرانی، نعش نظام امپراطوری را با خود حمل کردند و این کار در تاریخ جاودانه شد .

حجت‌الاسلام عبادی‌زاده به اوضاع داخلی کنونی آمریکا به عنوان قدرتی که مدعی حقوق بشر و دفاع از حقوق‌ ملت‌ها است، اشاره و عنوان کرد: تبعیض نژادی بخشی از سیاست آلوده و خبیثانه سران کاخ سفید است که ملت خود و دیگر ملل آزاده جهان را به خروش واداشته است .

وی اضافه کرد: ظلم در حق ملت‌ها و تلاش برای به تباهی کشاندن سرنوشت دیگر ملل موجب شده تا اکنون انزجاری عمیق از رفتارهای سران کاخ سفید در سراسر جهان بوجود بیاید و این ظلم اکنون در حق مردم آمریکا نیز در جریان است اما آنها با تصویرسازی رسانه‌ای مخدوش از داخل کشورشان و مساعد جلوه‌دادن امور سعی می‌کنند در امور دیگر ملل جهان دخالت کنند .

امام جمعه بندرعباس با اشاره به اقتدار ارزنده نیروهای مسلح کشورمان در ایجاد قدرت بازدارندگی و تأثیر آن در رفتار دشمنان، گفت: اگر ارتشی قوی و سپاهی غیور در کشورمان نداشتیم و رهبری فرزانه انقلاب اسلامی تدابیر هوشمندانه خویش را در راستای تجهیز و توانمندسازی مقتدارانه آنان اتخاذ نمی‌کردند، امروز هر دشمن کوچک و بزرگی جرأت جسارت و تعرض به ملت ایران به خودش راه می‌داد اما به لطف خداوند و در سایه وجود رهبری عالی‌قدر شاهد اقتداری روزافزون در نظام جمهوری اسلامی هستیم که امنیت و ثبات را برای کشورمان به ارمغان آورده است .

نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان با اشاره به ضرورت ایجاد خودکفایی در حوزه مسائل مهم و راهبردی در داخل کشورمان، خاطرنشان کرد: برای حفظ اقتدار اقتصادی کشور و غلبه بر تحریم‌ها، خودکفایی و اتکای به توان بومی مهم‌ترین و موثرترین راه است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3411
تاریخ :1399/03/13 ساعت 12:51:06
تعداد بازدید: 616
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی