گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3276
تاریخ :1398/08/19 ساعت 10:48:55
تعداد بازدید: 219
امام جمعه اهل سنت: وحدت سرمايه بزرگي براي پيشرفت است
email pdf word plus minus reset color
خطيب جمعه اهل سنت بندرعباس، مراسم مولودي خواني نبي اکرم(ص) را فرصتي براي آشنايي با سيرت آن بزرگوار دانست و بر استفاده از ظرفيت هفته وحدت تاکيد کرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش خبرگزاري فارس از بندرعباس، سيد عبدالباعث قتالي در خطبههاي امروز اهل سنت بندرعباس، رعايت حقوق ديگران در اسلام را يک اصل دانست و اظهار داشت: اگر ما در جامعه حقوق يکديگر را رعايت کنيم، بسياري از اختلافات اجتماعي حل خواهد شد و شاهد بسياري از مشکلات نخواهيم بود. امام جمعه اهل سنت و جماعت بندرعباس  نابساماني هاي اجتماعي و مالي را ناشي از کمبود ايمان دانست و افزود: اگر روحيه ايماني در جامعه قوي باشد کمتر شاهد حق خوري و اختلاف خواهيم بود.

اين عالم ديني همچنين هفته وحدت را نماد اتحاد مسلمانان اعلام کرد و تاکيد کرد: در اين دوران همه مسلمانان نياز به وحدت و همدلي دارند تا با شناخت از يکديگر در مسير تعالي اسلام گام بردارند.

قتالي گفت: مراسم مولودي خواني نبي اکرم(ص) فرصتي براي آشنايي بيشتر با سيرت آن بزرگوار براي همگان خصوصاً براي نسل جوان است.

وي اضافه کرد: در مراسم مولوديخواني ضمن مدح نبي اکرم (ص)، در مورد فضايل ايشان سخنراني خواهد شد.

خطيب جمعه اهل سنت بندرعباس در پايان گفت: اتحاد ما مسلمانان سرمايه بزرگي براي توسعه و پيشرفت جامعه اسلامي است و از ظرفيت هفته وحدت بايد در اين خصوص استفاده کرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3276
تاریخ :1398/08/19 ساعت 10:48:55
تعداد بازدید: 219
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی