گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3289
تاریخ :1398/09/06 ساعت 09:36:28
تعداد بازدید: 172
امام جمعه بندرعباس: محلات قديمي بندرعباس تفاوتي با بشاگرد ندارند
email pdf word plus minus reset color
نماينده ولي فقيه در استان هرمزگان گفت: برخي از محلات قديمي و حاشيه اي در مرکز استان هرمزگان، چهره محروميت به خود گرفته اند و دست کمي از بشاگرد ندارند و نياز به توجه ويژه دارند.

عکس اصلی خبر

به گزارش فارس، حجت الاسلام و المسلمين محمد عبادي در ديدار با جهادگران سازمان بسيج سازندگي استان هرمزگان که به مناسبت فرا رسيدن هفته بسيج برگزار شد، بسيجيان هرمزگاني را يک سرمايه تمامناشدني براي استان و کشور عنوان کرد و افزود: اين سرمايه تمامناشدني براي انقلاب و نظام اسلامي متناسب با شرايط مختلف نقشآفريني کرده است.

وي با بيان اينکه بيانيه گام دوم انقلاب اسلامي بدون استفاده از ظرفيت بسيج بي معناست، اظهار داشت: قرارگاه گام دوم ولايت با شبکه انقلابي و حزب اللهي در استان تشکيل ميشود.

عبادي خاطرنشان کرد: امروز اگر بخواهيم جامعه را در مسير اهداف گام دوم انقلاب همراه کنيم نيازمند همراهي جهادگران بسيجي هستيم.

نماينده ولي فقيه در استان هرمزگان گفت: برخي از محلات قديمي و حاشيه اي در مرکز استان هرمزگان، چهره محروميت به خود گرفته اند و دست کمي از بشاگرد ندارند و نياز به توجه ويژه دارند.

سرهنگ محمدرضا آران ضمن تبريک هفته بسيج خدمت خانواده معظم شهدا، جانبازان، ايثارگران، بسيجيان و جهادگران عرصه سازندگي اظهار داشت: جهادگران بسيجي در عرصههاي مختلف خدمترساني قويتر از گذشته ظاهر شده اند. وي با بيان اينکه فعاليتهاي جهادي با هدف و برنامه ريزي انجام ميشود، افزود: خدمترساني جهادگران بسيجي  را مي توان در دستههاي عمراني، پزشکي، فرهنگي، اجتماعي و آموزشي دستهبندي کرد.

وي به تشريح اجراي طرح تحول محلات در سطح  استان  پرداخت و بيان کرد: با ايجاد اين طرح توانسته ايم در هر محله يک قرارگاه جهادي را راه اندازي کنيم که از مردم همان محله و براي خدمترساني به مردم آن محله ايجاد شدهاست.

مسوول سازمان بسيج سازندگي استان هرمزگان به بيان خدمت رساني جهادگران و گروههاي جهادي در موقعيتهاي بحراني اشاره و بيان داشت: در حادثه سيل خوزستان تعداد 50 گروه جهادي از استان هرمزگان اعزام و به مردم خونگرم شهرستانهاي کارون و شادگان در زمينههاي ايجاد سيلبندها و بازسازي منازل خدمترساني کردند.

آران در پايان از راهاندازي کارگاههاي اقتصاد مقاومتي در راستاي اشتغال جوانان خبر داد و گفت: تا کنون توانستهايم تعداد 500 کارگاه اقتصاد مقاومتي در سطح استان راهاندازي کنيم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3289
تاریخ :1398/09/06 ساعت 09:36:28
تعداد بازدید: 172
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی