گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2892
تاریخ :1396/09/13 ساعت 09:27:48
تعداد بازدید: 83
کرسی های آزاد اندیشی باید چالشی باشد
email pdf word plus minus reset color
معاون فرهنگی دانشگاه هرمزگان گفت: کرسی ها باید چالشی بوده و حرف و مطالب جدیدی عرضه کرده و از تکرار مطالب قبلی به دور باشد

عکس اصلی خبر

فروزان فر  با اشاره به اینکه وضعیت نقد پذیری بهبود یافته و رو به صعود است، تصریح کرد:  خوشبختانه اجرای تریبون های آزاد فضای گفت و گو و نقد را ایجاد کرده و محیط فرهنگی  ظرفیت شنیدن  صحبتهای مخالف خود را  بهبود بخشیده  است و اکنون بدون ایجاد چالش دانشجویان می نشینند و به سخنان مخالف خود گوش داده و با حفظ حرمتها پاسخ می دهند .

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه هرمزگان با اشاره  به برگزاری همایش  شیعه و سنی در هفته وحدت  گفت : به منظور برنامه ریزی و سیاست گذاری فعالیتهای فرهنگی جهت تقویت  و اهتمام به ارزشهای اسلامی و ایجاد فضای گفت و گو ،مشارکت و کارگروهی  می کوشد

وی همچنین  از برگزاری 10 نمایشگاه ،70 کارگاه آموزشی 35 همایش و سمینار تخصصی ، 12 بازدید علمی ،7 مورد مسابقات علمی توسط 35 انجمن علمی دانشگاه در دو ماهه ی اخیر خبر داد و افزود : دانشگاه همچنین در حال آماده سازی برای برگزاری جشنواره فوق است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2892
تاریخ :1396/09/13 ساعت 09:27:48
تعداد بازدید: 83
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی