گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2782
تاریخ :1396/04/26 ساعت 09:32:59
تعداد بازدید: 387
بخش عمده ای از افراد جامعه به تامین اجتماعی امید دارند
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان هدف تامین اجتماعی را برپایی عدالت دانست و گفت: وجود عدالت موجب بالندگی یک جامعه می شود که تامین اجتماعی در این زمینه نقش بسیار مهمی دارد.

عکس اصلی خبر

جاسم جادری در مراسم تقدیر از کارکنان، بازنشستگان و خانواده های شاهد تامین اجتماعی هرمزگان که به مناسبت هفته تامین اجتماعی برگزار شد، عنوان کرد: سازمان بزرگ تامین اجتماعی خدمات بسیار گسترده و ارزنده ای به اقشار مختلف از جمله اقشار ضعیف جامعه ارائه می دهد.

وی ادامه داد: تامین اجتماعی مجموعه ای خدوم است که در جهت تامین رفاه و امنیت اجتماعی جامعه کار می کند و اقدامات بسیار خوبی در سطح استان و کشور انجام می دهد.

استاندار هرمزگان اقدامات تامین اجتماعی را پایه و اساس بسیاری از امور مهم دانست و بیان داشت: بیش از 50 درصد جمعیت کشور زیر پوشش تامین اجتماعی هستند و بخش عمده ای از افراد جامعه به تامین اجتماعی امید دارند.

جادری خاطرنشان کرد: امروز با مدیریت بسیار خوب صورت گرفته در دولت تدبیر و امید، سازمان تامین اجتماعی به عنوان یک نقطه اتکا برای رفع محرومیت و جبران خسارات وارده به جامعه محسوب می شود.

وی هدف تامین اجتماعی را برپایی عدالت دانست و تصریح کرد: وجود عدالت موجب بالندگی یک جامعه می شود که تامین اجتماعی در این زمینه نقش بسیار مهمی دارد.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه امروز نیازمند کار و مدیریت جهادی هستیم، اظهار داشت: تامین اجتماعی می تواند ایده های نو را عملیاتی کند و در این عرصه با توجه به درآمدهایی که این سازمان دارد، می تواند بخشی از آنها برای ایجاد کارهای اقتصادی مستمر سرمایه گذاری کند و افراد تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی نیز از این کارهای اقتصادی بهره ببرند.

جادری اضافه کرد: در زمینه درمان نیز تامین اجتماعی با احداث بیمارستان ها و مراکز درمانی مختلف، خدمات مناسبی را ارائه می دهد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2782
تاریخ :1396/04/26 ساعت 09:32:59
تعداد بازدید: 387
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی