گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3182
تاریخ :1398/02/22 ساعت 09:07:21
تعداد بازدید: 1472
نماينده وليفقيه در استان هرمزگان: مديران با پرهيز از شعار، رونق توليد را عملياتي کنند
email pdf word plus minus reset color
نماينده وليفقيه در استان هرمزگان راه برونرفت از چالشهاي اقتصادي کنوني را حضور مسئولان در کنار مردم دانست و عنوان کرد: اگر خودمان گوشت، برنج و مايحتاج ضرور مردم را تهيه کنيم احساس دشمن در نيازمندي ما به نتيجه نخواهد رسيد و نميتواند از اين حيث به ما ضربه وارد کند.

عکس اصلی خبر

به گزارش ايسنا، منطقه خليجفارس، آيتالله غلامعلي نعيمآبادي شب گذشته(20 ارديبهشت) پس از اقامه نماز جماعت و مراسم افطاري در جمع يگانهاي مختلف سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در استان هرمزگان، با تقدير از خدمات بيبديل و خداپسندانه سپاه و بسيج در دوران چهلساله انقلاب اسلامي خاطرنشان کرد: اين دو سازمان مردمي مايه سربلندي کشور شدند و در دوران دفاع مقدس با نشان دادن عدم وابستگي به قدرتهاي منطقه و دنيا عزت آفريدند.

نماينده وليفقيه در استان هرمزگان ادامه داد: خداوند مومن را به غير از کارهاي حرام آزاد گذاشته است اما يک کار حق ندارد، انجام دهد و آن خوار کردن خويشتن است.

وي اظهار کرد: ما بايد عامل عزت را هم ببينيم و ارج نهيم، عامل عزت و موفقيت ما همان کساني هستند که امروز ترامپ آنها را تروريست ميداند.

امامجمعه بندرعباس با بيان اينکه آنچه مهم است، بايد مملکت را در تمام ابعاد به موفقيت برسانيم، ما نبايد به گندم ديگران نياز داشته باشيم، خاطرنشان کرد: بعضي از کشورها فقر زمين ندارند، بعضيها هواي مناسبي براي کشاورزي ندارند ولي ما هم زمين، هم هواي خوب و هم نيروي انساني خوب داريم.

وي اضافه کرد: در هشت سال دفاع مقدس مردم ما درخشيدند و کساني بودند که سه فرزند خود را فداي ميهن اسلامي کردهاند.

نماينده وليفقيه در هرمزگان با اشاره به اينکه در طول سالهاي حکومت خبيث پهلوي از سلاحهاي روسي براي دفاع بهره ميبرديم، بيان کرد: با پيروزي انقلاب اسلامي و عدم وابستگي و بينيازي از قدرتهاي بيگانه و بهرهگيري از نيروي انساني مومن و ثروتهاي جغرافيايي خدادادي در ميدان دفاع در دنيا عزيز هستيم.

آيتالله غلامعلي نعيمآبادي انديشه حمله دشمن به کشور را به دليل قدرت بازدارندگي در داخل مرزها منتفي دانست و عنوان کرد: وجود انبار سلاح نياز ما را به بيگانگان قطع و ما را عزتمند کرده اين در حالي است که بزرگترين عامل اين عزت برادران سپاه هستند.

آيتالله نعيمآبادي با بيان اينکه در دفاع مقدس خوب درخشيديم و درود خدا بر برادران بسيج، ارتش و سپاه  که در کنار هم از کشورمان مرزداري کردند، خاطرنشان کرد: ما اگر خودکفا باشيم و نيازهاي داخل را خودمان تأمين کنيم دشمن هيچ کاري نميتواند انجام دهد.

امامجمعه بندرعباس راه برونرفت از چالشهاي اقتصادي کنوني را حضور مسئولان در کنار مردم دانست و عنوان کرد: اگر خودمان گوشت، برنج و مايحتاج ضرور مردم را تهيه کنيم احساس دشمن در نيازمندي ما به نتيجه نخواهد رسيد و نميتواند از اين حيث به ما ضربه وارد کند.

وي با اشاره به اينکه بايد با آگاه کردن مردم و با حضور در کنار مردم، از مردم به نفع خودشان استفاده کنيد ، تصريح کرد: اميدوارم به شعار امسال که رونق و توليد است نيز توجه کافي شود زيرا اين موضوع است که ما را به موفقيت ميرساند.
آيتالله نعيمآبادي با اشاره به منويات مقام معظم رهبري و در راستاي تحقق شعار امسال اظهار کرد: شخصي در قم بالاي پشتبام منزلش کندوي عسل تعبيه ميکند تا در چرخه رونق توليد خدمترساني کند؛ همه بايد در پاسخ به رونق توليد نقش ايفا کنيم.

وي با تأکيد بر اينکه بيانيه مقام معظم رهبري را بايد عملي سازيم، افزود: از مديران و مسئولان ميخواهم از پارچهنويسي بپرهيزند و روي عمل و اقدام مناسب متمرکز شوند.

پيش از سخنراني نماينده وليفقيه در استان ، سردار تنگسيري فرماندهي نيروي دريايي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با اشاره به آشنايي بيستساله خود با حضرت آيتالله نعيمآبادي از مواضع انقلابي وي در حمايت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامي تشکر کرد و در بياني به ارائه گزارش از اقدامات سپاه به ويژه نيروي دريايي در مناطق سيلزده پرداخت.

همچنين با اشاره به  خدمات خالصانه ارتش جمهوري اسلامي در بحران سيل اخير از تلاش نيروهاي ارتشي تشکر کرد. وي با اشاره به تلاش و همراهي مردم در مهار سيل افزود: اگر همت مردم اهواز نبود، اهواز را آب برده بود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3182
تاریخ :1398/02/22 ساعت 09:07:21
تعداد بازدید: 1472
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی