گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3111
تاریخ :1397/10/10 ساعت 08:42:05
تعداد بازدید: 624
سخنران 9 دي در بندرعباس: براندازي نظام اصل مهم و استراتژيک دشمنان انقلاب است
email pdf word plus minus reset color
امام جمعه بندرانزلي در جمع مردم ولايتمدار بندرعباس با تاکيد بر اينکه انقلاب اسلامي بي ترديد معجزه بزرگ و حيات بخش است، اظهار کرد: حرکت و خيزشي که با حضور مردم مومن وانقلابي به رهبري معظم له در برابر همه توطئه هاي نظام هاي جهاني و ايادي آن به وقوع پيوست همچنان پيشتاز تاريخ است.

عکس اصلی خبر

به گزارش ايسنا، منطقه خليجفارس، حجت اسلام والمسلمين سيد عبدالجواد شمس الدين در اجتماع بزرگ حماسه 9 دي در بندرعباس، افزود: تداوم حرکت انقلاب، استمرار روح ولايتمداري و آزادي کشور ما که در منطقه بازتاب داشته برآمده از حضور مردم بصير و روحيه ولايتمداري آن هاست.

امام جمعه بندرانزلي با اشاره به عوامل موثر در تداوم حرکت انقلاب تصريح کرد: بصيرت و آگاهي مردم  در خنثي نمدن توطئه هاي دشمنان يکي از عومل موثر در استمرار حرکت انقلابي است چرا که بصيرت و آگاهي که اکنون در جامعه وجود دارد در طول تاريخ صدر اسلام نبوده است.

شمس با بيان اينکه حضور مردم در ميدان هاي سرنوشت ساز، دشمنان را به هراس در آورده است، گفت: دشمن شناسي يکي از ديگر از عوامل بسيار موثر در پيشرفت انقلاب و نظام مقدس جمهوري اسلامي است. وي با تاکيد بر اينکه دشمن شناسي و شناخت شرارت هاي دشمنان عامل مهم واثرگذاري است، افزود: دشمني شناسي بدين معناست که مردم و امت به مرحله اي رسيده اند که هم از نعمت بصيرت و هم و دشمن شناسي بهره مند هستند.

امام جمعه بندرانزلي با اشاره به اينکه در معارف بر زمان شناسي مسئولان تاکيد شده است، اظهار کرد: از آنجايي که  دشمن هيچگاه سرسازش با انقلاب نداشته، ندارد و نخواهد داشت لذا هم مسئولان و هم مردم بايد دشمن و شيوه هاي آن را براي براندازي نظام بشناسند. شمس تاکيد کرد: اگر مردم و ملت ما از اين عوامل بي بهره بودند در همان روزهاي اول، انقلاب در اين کشور دچار شکست مي شد و دشمن به اهداف شوم خود دست مي يافت.

وي با تاکيد بر اينکه براندازي نظام جمهوري اسلامي ايران، اصل مهم و استراتژيک دشمنان انقلاب و در راس آنها آمريکاي جنايتکار است، تصريح کرد: استکبار علي رغم ميل برخي از هواداران آن در جامعه ما به صراحت اعلام مي کند که به دنبال براندازي نظام و جمهوري اسلامي است.امام جمعه بندرانزلي با اشاره به دوران هشت سال دفاع مقدس بيان کرد: براندازي نظام جمهوري اسلامي ايران و انقلابي که بساط کفر را از بين برد، از اهداف شوم استکبار و ايادي آن ها در دوران جنگ تحميلي بود.

شمس با اشاره به خسارات مادي و معنوي دوران دفاع مقدس تاکيد کرد: با وجود اينکه در جنگ تحميلي و جبهه هاي نبرد حق عليه باطل جوانان به مومن و متعهد به درجه شهادت، آزادگي و انبازي نائل شدند خسارات و آسيب هاي فتنه 88 به نظام در عرصه بين الملل قابل جبران نيست.

وي با بيان اينکه اتهام تقلب و بي عدالتي به نظام در فتنه 88 دروغي بيش نبود، اظهار کرد: طراحي و اعمال تحريم هاي ظالمانه عليه ايران از آسيب هايي است که فتنه و فتنه گران آن ها را ايجاده کرده اند.

امام جمعه بندرانزلي ادامه داد: از بين بردن دستاوردهاي دانشمندان ايراني در انرژي هسته اي ريشه در در فتنه 88 دارد چرا که بعد از سال ها پيگيري  برجام  خسارت محضي بود که به جامعه وارد شد.

شمس با تاکيد بر اينکه دشمن از براندازي نظام دست برنداشته و نخواهد داشت، اظهار کرد: از آنجايي که دشمن در سال 97 براي سال بعد در حال برنامه ريزي است لذا جوانان و نوجوانان بايد با انقلاب هاي رنگين و کودتاي مخملي بيشتر آشنا شوند.

وي با اشاره به توطئه هاي دشمنان عليه نظام جمهوري اسلامي بيان کرد: با توجه به اينکه ناکارآمد جلوه دادن نظام، عدم توانايي مديران براي تغيير نگرش مردم و از بين بردن اعتماد مردم نسبت به نظام جمهوري اسلامي است بنابراين بايد مراقب دسيسه ها و توطئه هاي دشمنان باشيم.

امام جمعه بندرانزلي با تاکيد بر شکست دشمنان در اجراي شيوه هاي جنگ سخت خاطرنشان کرد: عده اي در داخل کشور با کارشکني در برگزاري مراسم 9 دي در تلاش هستند که حضور مردم در اين حماسه را کوچک جلوه دهند تا اين واقعه به فراموشي سپرده شود اما مردم بصير نمي گذارند اين خيانت ها به فراموشي سپرده شوند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3111
تاریخ :1397/10/10 ساعت 08:42:05
تعداد بازدید: 624
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی