گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3241
تاریخ :1398/06/17 ساعت 11:51:59
تعداد بازدید: 52
معاون توسعه مديريت و منابع استانداري هرمزگان : وجود استعدادهاي سرشار در هرمزگان نويدبخش آينده اي روشن است
email pdf word plus minus reset color
معاون توسعه مديريت و منابع استانداري هرمزگان درنشست با نخبه مهارتي استان و ريس بنياد نخبگان استان و مدير کل آموزش فني و حرفه اي هرمزگان گفت: استعدادها و پتانسيل هاي سرشاري در هرمزگان وجود دارد که نويد بخش آينده اي روشن براي اين استان است.

عکس اصلی خبر

نازنين شيباني تزرجي ضمن تقدير از جوان نخبه پارسايوسفي دارنده مدال نقره جهاني مسابقات بينالمللي مهارت 2019 که در رشته مديريت سيستمهاي تحت شبکه که در کارات روسيه برگزارشد گفت: اين مدال نشان از  توانمندي  بالاي جوانان هرمزگاني است.

    وي با بيان اينکه بايد همه مسئولين و نخبگان تلاش کنند استان هرمزگان را در شاخص هاي فرهنگي و اقتصادي به جايگاه اصلي خود برسانند افزود : نگاه حمايتي مسئولين نسبت به نخبگان جوان مي تواند در حفظ و تقويت استعدادها و افکارشان براي پيشرفت و تعالي جامعه بسيار تأثيرگذار باشد .

    معاون توسعه مديريت و منابع استانداري هرمزگان  گفت: نخبگان  با ارايه ايده ميتوانند  استان را در بخشهاي  کشاورزي و صنعت با استفاده از فناوري هاي جديد کمک کنند.

    معاون توسعه مديريت و منابع استانداري در اين نشست  استعداد يابي بين جوانان و ترويج فرهنگ مهارت آموزي را بسيارمهم دانست و افزود : اگر بتوانيم علم جوانان نخبه را به فناوري تبديل کنيم مي توانيم شاهد اشتغالزايي و رشد فکري بيشتر جامعه باشيم .

    در ادامه اسما کريمي مدير کل آموزش فني و حرفه اي استان گفت : ضمن تقدير و تشکر از استاندار محترم و مجموعه استانداري در حمايت از اعزام و استقبال پارسا يوسفي به مسابقات جهاني، گفت اين اعتقاد و اعتماد به اين جوان هرمزگاني باعث درخشش کشور در سطح جهاني گرديد. و افزود اکنون که جوانان نخبه و ماهر هرمزگان خود را در سطح جهان مطرح کردند همچنان نياز به حمايت و توجه دارند تا در استان کارآفريني کنند و مهارت آنان منجر به پيشبرد توسعه استان گردد .وي گفت انشاله با مديريت و برنامه ريزي تلاش کنيم از خدمات نخبگان و افراد با مهارت استان بهره مند شويم چرا که جوانان ما ثابت کردند که توانايي انجام امور را دارند

    ريس بنياد نخبگان نيز در اين نشست حمايتهاي بنياد از نخبه مهارتي استان را مطرح کرد و مقرر گرديد نشست و بازديدهايي از صنايع استان در جهت حمايت از نخبگان و اين سرمايه هاي اجتماعي استان صورت پذيرد .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3241
تاریخ :1398/06/17 ساعت 11:51:59
تعداد بازدید: 52
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی