گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3004
تاریخ :1397/04/13 ساعت 09:07:37
تعداد بازدید: 248
رعایت الزامات پدافند غیرعامل در طراحی تاسیسات حوزه نفت و گاز مورد توجه باشد
email pdf word plus minus reset color
سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استانداری هرمزگان خواستار رعایت الزامات پدافند غیرعامل در طراحی تاسیسات حوزه نفت و گاز شد.

عکس اصلی خبر

 به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا پوربابایی در جلسه ساماندهی و بررسی پیاده سازی الزامات پدافند غیرعامل در حوزه نفت و گاز استان هرمزگان، عنوان کرد: در طراحی تاسیسات حوزه نفت و گاز رعایت اصول ایمنی از واجبات کار است و در طراحی زیر ساخت ها بایستی با رعایت مبحث 21 مقررات ملی ساختمان و بهره مندی از مشاوران ذی صلاح در راستای اجرای طرح جامع پدافند غیرعامل استان و پیاده سازی آن گام برداشت.

وی خواستار برنامه ریزی در خصوص برگزاری رزمایش زیستی و سایبری به منظور دستیابی به آمادگی های عملیاتی در استان، استقرار و مدیریت برنامه ریزی منابع سازمانی به منظور پوشش وضعیت مطلوب هر دستگاه و زیرساخت و ایجاد هماهنگی کامل بین حوزه های پدافند غیرعامل و مدیریت بحران در تهیه طرح های مشترک ایمن سازی استان در راستای هم افزایی امور شد.

سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استانداری هرمزگان افزود: در زمینه پدافند غیرعامل انعقاد تفاهمنامه و ایجاد ارتباطات بسیار کارآمد است و می توان با استفاده از این امکانات
فعالیت های فراوانی از جمله تدوین سناریوهای رزمایش مشترک انجام داد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3004
تاریخ :1397/04/13 ساعت 09:07:37
تعداد بازدید: 248
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی