گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2891
تاریخ :1396/09/12 ساعت 08:16:19
تعداد بازدید: 105
آیت الله نعیم آبادی: طلبه آزاد هستم و آزادانه سخن می گویم
email pdf word plus minus reset color
اسحاق دستگزین در حکمی توسط حضرت آیت الله نعیم آبادی به سمت قائم مقام نماینده تام الاختیار شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در حوزه مسجد جامع بندرعباس منصوب شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در هرمزگان٬ حضرت آیت الله نعیم آبادی در مراسم انتصاب قائم مقام نماینده تام الاختیار شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در حوزه مسجد جامع بندرعباس با اشاره به حسن سابقه آقای دستگزین در سمت پیشین وی در بنیاد شهید استان تصریح کرد: هر عمری توفیق آن که در مسجد صرف بشود را ندارد و از این جهت به شما تبریک گفت که بعد از خدمت صادقانه تان به خانواده معظم شهدا از امروز افتخار این را دارید که خادم مسجد باشید.

 وی با اشاره به توجه خاص بزرگان دین به خدمت در مسجد گفت: دعای امیر المومنین این بود که خداوندا به من توفیق بده که مساجد تو را آباد کنم و چه خوب است که عمر شما بعد از خدمت به شهدا در جایی صرف می شود که حال و هوای معنوی مشابهی دارد.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با اشاره به دیدگاه رهبر معظم انقلاب نسبت به نمایندگانشان در استان ها تصریح کرد: در جلسه ای که به همراه سایر نمایندگان رهبری خدمتشان رسیده بودیم بنده شخصا شنیدم که ایشان فرمودند همانطور که بنده رهبر کشور هستم شما هم رهبران استان ها هستید و همان نقشی که من در ایران دارم شما در استان ها دارید.

 وی با اشاره به بیست و هشتمین سال حضور خود به عنوان نماینده رهبری در استان هرمزگان گفت: در این مدت هیچکس٬حتی خانواده و افراد نزدیک به بنده هم نمی دانند من در انتخابات ها به چه کسی رای داده ام.

 امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه من جناحی نبوده و نیستم گفت: به عنوان حجت شرعی خط بنده خط رهبری است و چون به هیچ جناحی تعلق ندارم یک طلبه آزاد هستم و آزادانه سخن می گویم.

 

وی با بیان اینکه بنده به عنوان نماینده رهبری در استان هیچگاه به سمت گروه یا جناحی گرایش نداشته ام گفت: بنده همواره خط اصیل انقلاب را با محوریت رهبری ادامه داده و می دهم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2891
تاریخ :1396/09/12 ساعت 08:16:19
تعداد بازدید: 105
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی