گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3470
تاریخ :1399/06/12 ساعت 13:07:57
تعداد بازدید: 208
انتقاد احمد مرادی از سنگ‌اندازی در واگذاری زمین به جوانان هرمزی
email pdf word plus minus reset color
نماینده مردم بندرعباس گفت: امروز شاهدیم بیش از ۴۰۰ جوان هرمزی برای زندگی مشترکشان باید یا مستاجر باشند یا در منزل پدری زندگی کنند و هر روز شاهدیم که برای جوانان در این زمینه سنگ‌اندازی می‌کنند.

عکس اصلی خبر

احمد مرادی عنوان کرد: بعنوان نماینده مردم وظیفه داریم در بین مردم حضور داشته باشیم، درد و دل مردم را گوش کنیم و مشکلات مردم را به گوش مسئولین کشوری برسانیم و اگر حل نشد صدای مردم را فریاد بزنیم.
   وی افزود: همیشه گفته‌ام که برای منافع مردم با احدی تعارف ندارم، وکیل والدوله نیستم و به هیچ حزب و جناح و گروهی غیر از رای مردم مدیون نیستم و لذا اگر کم‌کاری در هر جایی ببینم، آن را پیگیری خواهم کرد.
   نماینده مردم بندرعباس با انتقاد از وجود مشکلات مسکن و معیشت جوانان هرمزی عنوان کرد: زمانی که مسئولان دولتی نمی‌دانستند هرمز در کجای نقشه است، مردم این جزیره با کمترین امکانات در بدترین شرایط چه در خلیج فارس و چه در جبهه های جنگ مرزبان کشور بوده‌اند اما امروز به بهانه واگذاری زمین به زوج‌های جوان هرمزی با روح و روان این مردم بازی می‌کنند.
    مرادی با بیان این که قانون اساسی تامین نیازهای اولیه همچون مسکن را بعنوان وظیفه دولت تعیین کرده است، خاطرنشان کرد: اما امروز شاهدیم بیش از
۴۰۰ جوان هرمزی برای زندگی مشترکشان باید یا مستاجر باشند یا در منزل پدری زندگی کنند .

نائب‌رئیس کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: حداقل کار دولت باید برای مهاجرت معکوس و سکونت مردم در روستاها و مناطق محروم، واگذاری زمین مسکونی در آن مناطق است اما متاسفانه هر روز سنگ جدیدی در این راه قرار داده می شود .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3470
تاریخ :1399/06/12 ساعت 13:07:57
تعداد بازدید: 208
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی