گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2975
تاریخ :1397/02/22 ساعت 08:48:38
تعداد بازدید: 172
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس: انتظارمان استفاده از هرمزگانی ها در دولت و در ترکیب هیئت مدیره مناطق آزاد است
email pdf word plus minus reset color
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظارمان استفاده از نیروهای هرمزگانی در بدنه دولت و استفاده از هرمزگانی ها در ترکیب هیئت مدیره مناطق آزاد و بنگاههای اقتصادی موجود در استان است، چرا نباید هرمزگانیها دیده شده و توانمندی شان دیده شود و امیدوارم وزیر اطلاعات در این موضوعات کمک و همراه باشند.

عکس اصلی خبر

احمد مرادی در مراسم «انقلاب اسلامی در  استان هرمزگان به روایت تصویر»، افزود: نقش هرمزگان در پیروزی انقلاب اسلامی بیبدیل بوده است.

وی بابیان این که در قبل از انقلاب اسلامی مواردی که مطالعه میکنیم، برخورد سازمان ساواک با توده مردم و کسانی بود که حرف حق میزدند، تصریح کرد: پس از انقلاب، سربازان گمنام امام زمان(عج) به دنبال برخورد مفسدین اقتصادی و اشرار بودهاند و باید همواره قدردان این مجموعه باشیم و هر روز در این چهل سال انقلاب اسلامی با صلابت تر از گذشته بوده است. مرادی ادامه داد: دستگیری جانی خونخوار و خبیث، عبدالمالک ریگی نشان از اقتدار سربازان گمنام امام زمان(عج) در استان هرمزگان بود.

این نماینده مجلس اضافه کرد: هرمزگان هفت شهید انقلاب اسلامی هدیه کرده است و با وجود با شرایط آن زمان، این سختی را آن بزرگان به جان خریدند تا اتصال مرکز به هرمزگان را ایجاد کرده و وقتی کودک اهل سنت هرمزگانی در میان شهدای پیروزی انقلاب اسلامی دیده میشود، نشان از فضای تعاملی و وحدتآفرین شیعه و سنی در استان هرمزگان است.

مرادی با اشاره به اینکه مردم هرمزگان سیاست زده نیستند و سیاسیون استان در سایه انقلاب اسلامی با یکدیگر به دنبال وحدت هستند، عنوان کرد: اقداماتی که جمهوری اسلامی ایران برای خدمت به مردم انجام داده است، سبب شده است.

وی اضافه کرد: وزیر اطلاعات از وزرای موفق دولت و از وزرای مردمی است که وجودش در دولت برای استانهایی مانند هرمزگان که در عین ثروت همچنان در محرومیت به سر میبرند و 57 هزار نفر در این استان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند، بتوانیم زمینه رشد و زدودن غبار محرومیت از آن را فراهم کنیم.

نماینده مردم هرمزگان در پایان گفت: انتظارمان استفاده از نیروهای هرمزگانی در بدنه دولت و استفاده از هرمزگانیها در ترکیب هیئتمدیره مناطق آزاد و بنگاههای اقتصادی موجود در استان است، چرا نباید هرمزگانیها دیدهشده و توانمندیشان دیده شود و امیدوارم وزیر اطلاعات در این موضوعات کمک و همراه باشد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2975
تاریخ :1397/02/22 ساعت 08:48:38
تعداد بازدید: 172
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی